90 turniejów na 90-lecie PZSzach

3915
90 turniejów na 90-lecie PZSzach

pzsz90lat


Regulamin

Turniej Finałowy 10 grudnia 2016


Poniżej prezentujemy listę 90 turniejów odbywających się w ramach 90-lecia

90 turniejów na 90-lecie PZSzach

Nr TurniejuNazwa turniejuTerminKoordynatorKontaktMiejscowośćKolejny numer turniejuZwycięzca
1Turniej05 marcaTomasz Kamienieckitomkamieniecki@gmail.comKoszalin1Maciej Adamowicz
2Trzy turnieje w grupach wiekowych do lat 8, 1012 marcaBernard Sowabensow1974@interia.plZabrze-Grzybowice2Bartłomiej Niedbała
3Turniej Czwartkowy17 marcaPiotr Wajszczykp.wajszczyk@pzszach.org.plWarszawa3, 9, 11, 24, 25, 36, 37, 41, 49, 61, 72, 79, 90Rafał Przedmojski
4Czytelnia Naukowa nr 119 marcaDariusz Chmielewskid.e.ch@interia.plWarszawa4, 13, 26, 63, 82Dariusz Kasiński
5Grand Prix Białegostoku12 marcaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Marcel Maciejek
6Grand Prix Białegostoku13 marcaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Paweł Kozłowski
7Grand Prix Gminy Jabłonna OpenmarcaLeszek Bałdalbalda1@outlook.comJabłonna7, 8, 18, 19, 65, 66, 76, 80, 88, 89Janusz Minko
8Grand Prix Gminy Jabłonna SPmarcaLeszek Bałdalbalda1@outlook.comJabłonna7, 8, 18, 19, 65, 66, 76, 80, 88, 89Jakub Fiszer
9Turniej Czwartkowy07 kwietniaPiotr Wajszczykp.wajszczyk@pzszach.org.plWarszawa3, 9, 11, 24, 25, 36, 37, 41, 49, 61, 72, 79, 90Stanisław Praczukowski
10Turniej Szachowy w Szkole Amerykańskiej08 kwietniaSebastian Sołtysiksebastiansoltysik@hotmail.comWarszawa10Ryszard Eggink
11Turniej Czwartkowy21 kwietniaPiotr Wajszczykp.wajszczyk@pzszach.org.plWarszawa3, 9, 11, 24, 25, 36, 37, 41, 49, 61, 72, 79, 90Sławomir Kędzierski
12Mistrzostwa OstródykwietniaGrzegorz Miśtagrzegorzmista@doormet.com.plOstróda12Lidia Czarnecka
13Czytelnia Naukowa nr 130 kwietniaDariusz Chmielewskid.e.ch@interia.plWarszawa4, 13, 26, 63, 82Manfred Mannke
14“O szachy Królowej Jadwigi”17 kwietniaRyszard Czajkowskiczajkowskiryszard@poczta.onet.plSandomierz14, 57Mirosław Grabarczyk
15Grand Prix Białegostoku19 marcaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Wiktor Fronczyk
16Grand Prix Białegostoku20 kwietniaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Jakub Kosakowski
17Grand Prix Białegostoku10 kwietniaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Kacper Żochowski
18Grand Prix Gminy Jabłonna Open8 kwietniaLeszek Bałdalbalda1@outlook.comJabłonna7, 8, 18, 19, 65, 66, 76, 80, 88, 89Rafał Szymczak
19Grand Prix Gminy Jabłonna SPkwietniaLeszek Bałdalbalda1@outlook.comJabłonna7, 8, 18, 19, 65, 66, 76, 80, 88, 89Piotr Kubalski
20Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji Dni Lubska "Grajmy razem "29 majaMariusz Kucharskimar.kucharski@wp.plLubsko20Waldemar Szylko
21IX Międzynarodowy Turniej Szachowy "Gryfino-Open Junior 2016"01 majaKrzysztof Rudnickigdk.lwy@wp.plGryfino21, 31Robert Kula
22XVIII PITS-WAPNO-201603 majaJacek Hajahajajacek@gmail.comWapno22Piotr Konieczyński
23Turniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 majaa03 majaArtur Adamekartadamek@wp.plŻarów28Paweł Kowalczyk
24Turniej Czwartkowy12 majaPiotr Wajszczykp.wajszczyk@pzszach.org.plWarszawa3, 9, 11, 24, 25, 36, 37, 41, 49, 61, 72, 79, 90Ziemowit Pazderski
25Turniej Czwartkowy19 majaPiotr Wajszczykp.wajszczyk@pzszach.org.plWarszawa3, 9, 11, 24, 25, 36, 37, 41, 49, 61, 72, 79, 90Jan Kamiński
26Czytelnia Naukowa nr 121 majaDariusz Chmielewskid.e.ch@interia.plWarszawa4, 13, 26, 63, 82Witold Oszczanowski
27OCHOCKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI DO 12 LAT DZIECI DO 12 LAT21 majaCezary Domińczakprezestmgu@wp.plWarszawa27Zuzanna Łaszczuk
2846 Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Gniezna22 majaMirosław Sobczakmirmils@interia.plGniezno23
29Szkoła Szachowa Andrzeja Szewczaka28 majaAndrzej Szewczakandrzejszewc@poczta.onet.plWarszawa29, 40Dominika Jarmużyńska
30XIX Królewski Gambit Radomia – 29 maja 2016 r.29 majaAndrzej Zygarskigambitradom@wp.plRadom30Mateusz Bartel
31XVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Gryfino-Open 2016"01 majaKrzysztof Rudnickigdk.lwy@wp.plGryfino21, 31Robert Kula
32Suwalska Liga SzkolnamajaPaweł Jarochpaweljaroch84@gmail.comSuwałki32Konrad Kutyło
33Grand Prix Białegostoku16 kwietniaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75 Klara Szczotka
34Grand Prix Białegostoku17 majaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Norbert Kopeć
35Grand Prix Białegostoku23 majaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Aleks Bancarewicz
36Turniej Czwartkowy02 czerwcaPiotr Wajszczykp.wajszczyk@pzszach.org.plWarszawa3, 9, 11, 24, 25, 36, 37, 41, 49, 61, 72, 79, 90Adam Kubiak
37Turniej Czwartkowy09 czerwcaPiotr Wajszczykp.wajszczyk@pzszach.org.plWarszawa3, 9, 11, 24, 25, 36, 37, 41, 49, 61, 72, 79, 90Grzegorz Zaręba
38III Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Amatorów w Szachach Szybkich o Puchar Kolei Mazowieckich04 czerwcaAndrzej Dobrowolski dobrowolski.andrzej1@wp.plKarczerw38, 39Patryk Chylewski
39II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Dwuboju Stołowym o Puchar Kolei Mazowieckich (szachy + tenis stołowy)05 czerwcaAndrzej Dobrowolski dobrowolski.andrzej1@wp.plKarczerw38, 39Krzysztof Gałązka
40Szkoła Szachowa Andrzeja Szewczaka8 czerwcaAndrzej Szewczakandrzejszewc@poczta.onet.plWołomin29, 40Jakub Maciążek
41Mistrzostwa MokotowaczerwcaJerzy Moraśjerzy.moras@gmail.comWarszawa41Ziemowit Ossoliński
42turniej władz gminy19 czerwcaWojciech Nadstogawojtasawf79@wp.plNowy Tomyśl42Oskar Kapustka
43Grand Prix Białegostoku24 czerwcaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Grzegorz Nasuta
44Grand Prix Białegostoku28 czerwcaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Sergei Khamitskiy
45Grand Prix Białegostoku9 wrześniaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Aleksander Krystoń
46POCZĄTEK WAKACJI Z SZACHAMI W STARYM BIELSKUczerwcaMichał Paździoramichalpazdziora@gmail.comBielsko-Biała46Radosław Szczepanek
47Mistrzostwa Ziemi Łukowskiejczerwca-lipcaPiotr Piwowarczykp-piwowarczyk@wp.plŁuków45
48Mistrzostwa Miasta i Gminy Wieliczka w Szachach SzybkichczerwcaAndrzej Irlikairlik@poczta.onet.plWieliczka48, 70, 77, 85Wojciech Golenia
49Turniej Czwartkowy07 lipcaPiotr Wajszczykp.wajszczyk@pzszach.org.plWarszawa3, 9, 11, 24, 25, 36, 37, 41, 49, 61, 72, 79, 90Paweł Siekierski
50II Liga Juniorów23 lipcaDominik Kulaśprezes@dzszach.plIwonicz50, 55, 56, 62Jakub Fus
51Grand Prix Białegostoku24 wrześniaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Iwo Karolczuk
52Grand Prix Białegostoku01 październikaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Jan Król
53Grand Prix Białegostoku02 październikaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Kacper Karwowski
54Mistrzostwa Gostynina w szachach szybkich 201606 sierpniaWaldemar Dudzińskiwaldekdudzinski@op.plGostynin54Marcin Steczek
5552 Festiwal Szachowy im. A. Rubinsteina20 sierpniaDominik Kulaśprezes@dzszach.plPolanica Zdrój50, 55, 56, 62
5652 Festiwal Szachowy im. A. Rubinsteina27 sierpniaDominik Kulaśprezes@dzszach.plPolanica Zdrój50, 55, 56, 62
57Rycerski turniej szachowy28 sierpniaRyszard Czajkowskiczajkowskiryszard@poczta.onet.plBaranowie Sandomierskim14, 57
58Grand Prix Białegostoku08 październikaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75, 83, 84Krzysztof Wojtacha
59Grand Prix Białegostoku09 październikaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75, 83, 84Krzysztof Ciszewski
60Grand Prix Białegostoku15 październikaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75, 83, 84Krystian Paszkowski
61Turniej Czwartkowy25 sierpniaPiotr Wajszczykp.wajszczyk@pzszach.org.plWarszawa3, 9, 11, 24, 25, 36, 37, 41, 49, 61, 72, 79, 90Artur Chowaniec
62II Liga Seniorów03 wrześniaDominik Kulaśprezes@dzszach.plJastrzębia Góra50, 55, 56, 62
63Czytelnia Naukowa nr 124 wrześniaDariusz Chmielewskid.e.ch@interia.plWarszawa4, 13, 26, 63, 82Krzysztof Sacharewicz
64XXVI Memoriał Aleksandra Kubaszewskiego i Edwarda Kramka17 wrześniaOskar Rosloneminencja123@gmail.comChoszczno 64Nikolai Aliavdin
65Grand Prix Gminy Jabłonna OpenwrześniaLeszek Bałdalbalda1@outlook.comJabłonna7, 8, 18, 19, 65, 66, 76, 80, 88, 89Adam Podgajny
66Grand Prix Gminy Jabłonna SPwrześniaLeszek Bałdalbalda1@outlook.comJabłonna7, 8, 18, 19, 65, 66, 76, 80, 88, 89Mateusz Śmietanko
67Grand Prix Białegostoku16 październikaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Jakub Szóstko
68Grand Prix Białegostoku19 listopadaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75Kornel Chomicki
69Grand Prix Białegostoku20 listopadaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75
70XXIV Wielicki Turniej Szachowy RodzinwrześniaAndrzej Irlikairlik@poczta.onet.plWieliczka48, 70, 77, 85Jan Golenia
71Grand PrixwrześniaDariusz Rózyckiuksszachylice@autograf.plChylice71
72Turniej Czwartkowy08 wrześniaPiotr Wajszczykp.wajszczyk@pzszach.org.plWarszawa3, 9, 11, 24, 25, 36, 37, 41, 49, 61, 72, 79, 90Krzysztof Puchta
73Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego16 październikaKrzysztof Parolkrzysztof@parol.net.plMińsk Mazowiecki73Krzysztof Jakubowski
74Grand Prix Białegostoku26 listopadaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75
75Grand Prix Białegostoku27 listopadaLeszek Zegaleszeg@wp.plBiałystok5, 6, 15, 16, 17, 33, 34, 35, 43, 44, 45, 51, 52, 53, 58, 59, 60, 67, 68, 69, 74, 75
76Grand Prix Gminy Jabłonna SPpaździernikaLeszek Bałdalbalda1@outlook.comJabłonna7, 8, 18, 19, 65, 66, 76, 80, 88, 89Bartosz Fiszer
77Otwarte Mistrzostwa Małopolski w szachach do lat 7październikaAndrzej Irlikairlik@poczta.onet.plWieliczka48, 70, 77, 85Jacek Łapczyński
78Turniej w Łodzi27 listopadaPaweł Flispflis@poczta.fmŁódź78, 84
79Turniej Czwartkowy20 październikaPiotr Wajszczykp.wajszczyk@pzszach.org.plWarszawa3, 9, 11, 24, 25, 36, 37, 41, 49, 61, 72, 79, 90Leszek Bieliński
80Grand Prix Gminy Jabłonna OpenpaździernikaLeszek Bałdalbalda1@outlook.comJabłonna7, 8, 18, 19, 65, 66, 76, 80, 88, 89Piotr Kowalik
81Memoriał Franciszka Prochownika w Strzelcach Opolskich20 listopadaHenryk Czempielh.czempiel@strzelceopolskie.plStrzelce Opolskie81
82Czytelnia Naukowa nr 126 listopadaDariusz Chmielewskid.e.ch@interia.plWarszawa4, 13, 26, 63, 82
83Turniej w ZamościumajAndrzej Czochrazamojskie_szachy@op.plZamość83Łukasz Wituch
84Memoriał Witolda Balcerowskiego26 listopadaPaweł Flispflis@poczta.fmŁódź78, 84
85XIV Otwarty Powiatowy Turniej Szachowy z okazji Święta NiepodległościlistopadaAndrzej Irlikairlik@poczta.onet.plWieliczka48, 70, 77, 85
86II Ogólnopolski Memoriał Karola ZieleżnikalistopadaMirosław Gnieciakfundacja@gensunasumus.org.plKatowice86
87Olsztyński Turniej Niepodległości12 listopadaMarek KozłowskiOlsztyn87Marcin Skomski
88Grand Prix Gminy Jabłonna OpenpaździernikaLeszek Bałdalbalda1@outlook.comJabłonna7, 8, 18, 19, 65, 66, 76, 80, 88, 89Wojciech Radecki
89Grand Prix Gminy Jabłonna SPpaździernikaLeszek Bałdalbalda1@outlook.comJabłonna7, 8, 18, 19, 65, 66, 76, 80, 88, 89Wojciech Wnuk
90Turniej Finałowy10 grudniaPiotr Wajszczykp.wajszczyk@pzszach.org.plWarszawa3, 9, 11, 24, 25, 36, 37, 41, 49, 61, 72, 79, 90