Wyniki Mistrzostw Polski 2024

1667

PGNiG Termika Indywidualne Mistrzostwa Polski,

 
 
 

Pełne wyniki PGNIG Termika Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet,

 
 
 

Pełne wyniki

Ekstraliga – Drużynowe Mistrzostwa Polski, 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 20,

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet do lat 20, 

 
 
 

pełne wyniki

Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Szybkich, 

 
 
 

pełne wyniki

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich,

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych, 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych,

 
 
 

pełne wyniki

Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet, Lublin 23-25.02.2024

Alicja Śliwicka (UMK Toruń)
Lidia Czarnecka (ANS Elbląg)
Anna Kubicka (ALK Warszawa)

pełne wyniki

Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn, Lublin 23-25.02.2024

Jakub Kosakowski (Politechnika Opolska)
Jakub Suder (UE Kraków)
Igor Janik (ALK Warszawa)

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Ekstraliga, 

 
 
 

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów I Liga, 

 
 
 

pełne wyniki  

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II liga, 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 8 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 8 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10, Jastrzębia Góra 9-17.03.2024

Ignacy Bukłaho (MUKS Stoczek 45 Białystok)
Eryk Ejsymont (LKSz GCKiP Czarna)
Emil Czech (TG Mat)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10, Jastrzębia Góra 9-17.03.2024

Lila Rządkowska (KSz Polonia Wrocław)
Angelina Bao Anh Nguyen Doan (KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny)
Marta Staszczyszyn (UKS Sokół Zbrosławice)

pełne wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Chłopców do lat 12 

 
 
 

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Dziewcząt do lat 12 

 
 
 

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Chłopców do lat 14 

 
 
 

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Dziewcząt do lat 14

 
 
 

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16, 

Wiktoria Śmietańska (Fundacja KSz Polonia Wrocław)
Emilia Sprzęczka (KSz Polonia Warszawa)
Alessia Natoli (LKSz GCKiP Czarna)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16,

Krzysztof Raczek (KS Gwiazda Bydgoszcz)
Adam Zielonka (UKS Hetman Koronny Trzebinia)
Igor Musiał (MCKiS Jaworzno)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 18,

Martyna Starosta (Fundacja KSz Polonia Wrocław)
Maria Siekańska (KSz Stilon Gorzów Wlkp.)
Ewa Barwińska (KTS Kalisz)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18,

Jan Malek (UKS Korona Gdańsk)
Michał Demski (Fundacja KSz Polonia Wrocław)
Jakub Chyży (LKSz GCKiP Czarna)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 55+, 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek 55+,

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 65+, 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 75+, 

 
 
 

pełne wyniki

Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, 

 
 
 

Pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących, 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Kobiet,

 
 
 

Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach aktywnych,