Łódzki Festiwal Szachowy Mistrzostwa Polski Branży Okiennej 25-26 XI. 2023

1575

Wicemistrzyni Europy z Czarnogóry -Mistrzyni Międzynarodowa Oliwia Kiołbasa i Polski Związek Szachowy patronami głównymi VII –ego Łódzkiego Festiwalu Szachowego, na który zapraszamy 25 – 26 listopada 2023 na Uniwersytet Łódzki -Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny w Łodzi .

http://www.szachypolskie.pl/oliwia-kiolbasa/

VII Łódzki Festiwal Szachowego i Mistrzostwa Polski Branży Okiennej pod Patronatami Honorowymi Wicemistrzyni Europy Oliwii Kiołbasy i Polskiego  Związku Szachowego

Zwycięzca turnieju głównego i zdobywcą Pucharu Wicemistrzyni Europy Oliwii Kiołbasy został IM Dominik Orzech ,przed Mistrzem Piotrem Mickiewiczem obaj po 7 punktów z ośmiu .Miejsce trzecie i czwarte zajęli Jakub Janeczko i IM Mirosław Lewicki – po 6,5 punkta

Mistrzem Polski Branży Okiennej w Szachach został Mistrz Międzynarodowy Michal Luch 6 punktów z firmy „Okna” Luch  ,Drugie miejsce zajął Antoni Rosa (Konstrukcje Dachowe –Łukasz Rosa ) 5,5 punkta , a trzecie Mateusz Brzozowski 5 punktów (Pilkington IGP )

Szczegółowe wyniki :

http://www.chessarbiter.com/…/2023/ti_6721/results.html…

W Memoriale Mistrza Tomasza Rakowieckiego -turnieju drużynowym o Puchar Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego Profesora Rafała Matery w ramach naszego VII -go Łódzkiego Festiwalu Szachowego zwyciężyła drużyna

Chrupiące Kurczaki przed drużyną ZKS Szach-Zgierz po 10 punktów .Trzecie miejsce zajęła drużyna Młode Orły 9 punktów.

Najlepszą drużyną do rankingu 1500 okazała się drużyna Gambit Smecz z Hetmanem 7 punktów .

Serwis turniejowy :

http://www.chessarbiter.com/…/tdr_6717/results.html…

W turniejach dla dzieci w ramach VII Łódzkiego Festiwalu Szachowego w poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli :

do 8 lat :

1.Witold Rusek 5.5 punkta

2.Franciszek Wojewoda 5.5

3.Michał Wysocki 5

9-10 lat :

1.Wojciech Jaszczak 6 punktów

2.Weronika Trzcińska 6

3.Jakub Kochanowski 5.5

Serwis turniejowy :

http://www.chessarbiter.com/…/2023/ti_6769/results.html…

11-12 lat :

1.Adam Marcinkowski 5 punktów

2.Patrycja Kochanowska 5

3.Grzegorz Sułek 5

13-14 lat :

1.Michał Moczulski 6 punktów

2.Aleksander Koralczuk 6

3.Przemysław Mirowski 5.5

15-18 lat :

1.Jerzy Komisarski 4.5 punkta

2.Kaj Borek 4.5

3.Krzysztof Piaskowski 4.5

Serwis turniejowy :

http://www.chessarbiter.com/…/2023/ti_6770/results.html…

Gratulujemy zwycięzcom ,

dziękujemy za tak liczny udział i do zobaczenia za rok