6 medali na Mistrzostwach Europy Juniorów!

3675

W dniach 5-14.09.2023 w Mamai (Rumunia) odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w grupach wiekowych 8-18 lat.

Polska reprezentacja liczyła 45 zawodników. Polacy zdobyli 6 medali:

Złoty medal Martyna Wikar – D18

Złoty medal Jakub Seemann – C16

Złoty medal Kinga Lajdamik – D12
Srebrny medal Blanka Ejsymont – D12

Brązowy medal Zuzanna Kamińska D10

Brązowy medal Maria Siekańska D16

numer startowy Chłopcy do lat 8 transmisja
24 Rabiej Mateusz 5,5/9 – 21 miejsce 1276
35 Szumiec Jan 5/9 – 27 miejsce 1167
36 Wołyński Antoni 4,5/9 – 41 miejsce 1167
76 Loboda Wojciech 3,5/9 – 69 miejsce 0
Chłopcy do lat 10 transmisja
7 Brzezina Pawel – 7/9 – 5 miejsce 1777
31 Ejsymont Eryk 5/9 – 40 miejsce 1587
46 Mrozowski Nikodem 5/9 – 46 miejsce 1483
53 Halhoul Kamil 4,5/9 – 50 miejsce 1412
Chłopcy do lat 12 transmisja
6 Brzezina Piotr 5,5/9 – 17 miejsce 2115
7 Różanski Mateusz 6/9 – 14 miejsce 2111
12 Golis Wiktor 6/9 – 11 miejsce 2053
22 Witczak Borys 4,5/9 – 53 miejsce 1910
42 Perucki Maciej 5/9 – 30 miejsce 1736
45 Ochędzan Filip 4,5/9 – 49 miejsce 1727
66 Smoliński Wojciech 4,5/9 – 57 miejsce 1522
Chłopcy do lat 14 transmisja
3 Sowiński Pawel 5,5/9 – 19 miejsce 2364
7 Cieslak Patryk 6,5/9 – 5 miejsce 2299
Chłopcy do lat 16 transmisja
5 Seemann Jakub 7/9 – 1 miejsce 2422
6 Malek Jan – 6,5/9 – 6 miejsce 2422
21 Janeczko Jakub 5/9 – 28 miejsce 2303
Chłopcy do lat 18 transmisja
20 Czernek Tymon 5,5/9 – 19 miejsce 2332
21 Łuczak Filip 5/9 – 27 miejsce 2332
40 Ochędzan Tymon 3,5/9 – 64 miejsce 2220
Dziewczęta do lat 8 transmisja
28 Grzeszczyk Laura 4/9 – 31 miejsce 0
36 Przewłocka Alicja 5,5/9 – 13 miejsce 0
43 Sieczkowska Hanna 5,5/9 – 15 miejsce 0
45 Szczurek Julia 5,5/9 – 14 miejsce 0
46 Taradajko Helena 4,5/9 – 25 miejsce 0
Dziewczęta do lat 10 transmisja
9 Kamińska Zuzanna 7/9 – 3 miejsce 1398
13 Rządkowska Lila 6/9 – 13 miejsce 1317
35 Nguyen Doan Bao Anh Angelina 6,5/9 – 8 miejsce 1147
Dziewczęta do lat 12 transmisja
8 Tokarz Gabriela 6/9 – 9 miejsce 1627
14 Lajdamik Kinga 7,5/9 – 1 miejsce 1552
15 Ejsymont Blanka 7/9 – 2 miejsce 1548
16 Rządkowska Kaja 6,5/9 – 6 miejsce 1527
52 Cudyk Oliwia 5/9 – 31 miejsce 1216
Dziewczęta do lat 14 transmisja
14 Natoli Alessia – 5/9 28 miejsce 1841
54 Kucia Kinga 4,5/9 – 44 miejsce 1422
59 Babińska Liwia 4,5/9 – 31 miejsce 1351
Dziewczęta do lat 16 transmisja
10 Siekańska Maria 6,5/9 – 3 miejsce 1995
11 Szczotka Klara 6,5/9 – 4 miejsce 1961
17 Tokarz Izabela 5,5/9 – 14 miejsce 1872
29 Zapałowska Wiktoria 3,5/9 – 39 miejsce 1735
Dziewczęta do lat 18 Transmisja
3 Wikar Martyna 7,5/9 – 1 miejsce 2136
8 Zabrzanska Weronika 3,5/9 – 38 miejsce 2039

 

Kierownikiem ekipy jest Mateusz Paszewski

Wyniki Polaków
Strona zawodów