Wyniki Mistrzostw Polski 2023

1573

PGNiG Termika Indywidualne Mistrzostwa Polski, Warszawa 11-20.04.2023

Bartosz Soćko (KSz Hetman GKS Katowice)
Radosław Wojtaszek (KS Gwiazda Bydgoszcz)
Szymon Gumularz (KS Polonia Wrocław)

Pełne wyniki

PGNIG Termika Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet, Warszawa 11-20.04.2023

Michalina Rudzińska (Strzelec Strzelce Opolskie)
Julia Antolak (GKSz Solny Grzybowo)
Alina Kaszlińska (KS Gwiazda Bydgoszcz)

Pełne wyniki

Ekstraliga – Drużynowe Mistrzostwa Polski, Lublin 17-26.09.2023

Wieża Pomot Pęgów
VOTUM SA Polonia Wrocław
KSz Hetman Płock

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 20, Chotowa 24-31.10.2023

Michał Koziorowicz (KSz Stilon Gorzów Wlkp.)
Bartłomiej Turski (KS Gwiazda Bydgoszcz)
Flawian Krawczyk (LKSz GCKiP Czarna)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet do lat 20, Chotowa 24-31.10.2023

Ewa Barwińska (KTS Kalisz)
Barbara Goraj (KS Gwiazda Bydgoszcz)
Maria Siekańska (KSz Stilon Gorzów Wlkp.)

pełne wyniki

Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Szybkich, 

Jolanta Zawadzka KSz Polonia Wrocław
Aleksandra Malcewska SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Klaudia Kulon LKS Wrzos Międzyborów

pełne wyniki

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich, Lubin 7.10.2023

Kacper Piorun (KSz Stilon Gorzów Wlkp.)
Jakub Kosakowski (SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza)
Szymon Gumularz (KSz Polonia Wrocław)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych, 14.10.2023 Suwałki

Jakub Kosakowski (SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza)
Krzysztof Jakubowski (KSz Silesia Racibórz)
Adrian Budzisz (MUKS Stoczek 45 Białystok)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych, 14.10.2023 Suwałki

Klaudia Kulon (LKS Wrzos Międzyborów)
Anna Kubicka (SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza)
Lidia Czarnecka (UKS Skoczek Elbąg)

pełne wyniki

Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet, 

Julia Antolak (ALK Warszawa)
Agnieszka Dmochowska (UP Wrocław)
Wiktoria Cieślak (UŚ Katowice)

pełne wyniki

Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn, 

Mieszko Miś (UW Warszawa)
Antoni Szustakowski (PW Warszawa)
Rdosław Psyk (SGGW Warszawa)

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Ekstraliga, 

LKSz GCKiP Czarna
VOTUM SA Polonia Wrocław
UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów I Liga, 

KTS Kalisz
KSz Polonia Warszawa
UKS MDK Gdynia

pełne wyniki  

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II liga, 

KS Gwiazda Bydgoszcz
KSz Miedź Legnica
Lech Poznań

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 

Emilia Wandor (Dom Kultury Koszęcin)
Magdalena Duda (KSz Hetman Katowice)
Sara Hlubek (KSz Czerwionka-Leszczyny)

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 

Antoni Oszustowski (UKS Elo Ełk)
Jan Grabowski (MKSz Rybnik)
Wiktor Stańkowski (UKS Czternastka Warszawa)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 

Ignacy Czachurski (MUKS Stoczek 45 Białystok)
Patryk Mońka (Dom Kultury Koszęcin)
Jan Szumiec (KSz Dwie Wieże Kraków)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 

Sylwia Rożek (Szachownica Kłaj)
Nina Bos (Akademia Szachowa Zielona Góra)
Wiktoria Makuchowska (KS AZS Vratislavia Wrocław)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 8 

Laura Grzeszczyk (UKS Czternastka Warszawa)
Alicja Przewłocka (UKS Goniec Staniątki)
Helena Taradajko (KSz Szachownica Rzeszów)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 8 

Mateusz Rabiej (UKS Łada Raszyn)
Maciej Krawiec (LUKKS Kielce)
Milan Fuks (UKS Czternastka Warszawa)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10, Sielpia 3-11.03.2023

Aleksander Kopacki (LZS CKTiS Biskupiec)
Paweł Brzezina (KSz Hetman Katowice)
Kamil Halhoul (KSz Polonia Wrocław)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10, Sielpia 3-11.03.2023

Zuzanna Kamińska (UKS Hetman Częstochowa)
Doan Bao Ahn Angelinga Nguyen (KSz Skoczek Czerwionka Leszczyny)
Marta Staszczyszyn (UKS Sokół Zbrosławice)

pełne wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Chłopców do lat 12 Darłówko 6-13.05.2023

Mateusz Różański (KSz Polonia Wrocław)
Wiktor Golis (LKSz GCKiP Czarna)
Oskar Chiszko (MUKS Stoczek 45 Białystok)

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Dziewcząt do lat 12 Darłówko 6-13.05.2023

Gabriela Tokarz (KSz Gambit Przeworsk)
Varvara Matskevich (UKS Czternastka Warszawa)
Patrycja Kochanowska (KSz Piątka Skierniewice)

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Chłopców do lat 14 Darłówko 6-13.05.2023

Paweł Sowiński (LKSz GCKiP Czarna)
Franciszek Bochniak (KSz Hetman Katowice)
Patryk Cieślak(KSz Hetman Katowice)

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Dziewcząt do lat 14

Alessia Natoli (LKSz GCKiP Czarna)
Zuzanna Gaszka (UKS Pionier Jastrzębie Zdrój)
Kamelia Chmielek (MAT Myślenice)

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16, 

Klara Szczotka (MUKS Stoczek 45 Białystok)
Izabela Tokarz (KSz Gambit Przeworsk)
Maria Siekańska (KSz Stilon Gorzów Wielkopolski)

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16,

Jan Klimkowski (UKS Smecz Konin)
Jan Malek (UKS Korona Gdańsk)
Bartłomiej Róg (KSz Stilon Gorzów Wielkopolski)

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 18,

 Martyna Starosta (KSz Polonia Wrocław)
Barbara Goraj (KS Gwiazda Bydgoszcz)
Irena Hertlein (KSz Hetman Katowice)

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18,

Kamil Dzida (KSz Stilon Gorzów Wielkopolski)
Filip Łuczak (UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój) 
 Iwo Karolczuk (MUKS Stoczek 45 Białystok) 

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 55+, 

Jarosław Rogowski (KSz Gambit Świdnica)
Mariusz Kopeć (KS Polanica-Zdrój)
Andrzej Bętkowski (TKKF Drogowiec Kraków)

pełne wyniki
Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek 55+,

Liliana Leszner (UKS Szach Wolsztyn)
Elżbieta Sosnowska (MLKS Nadnarwianka Pułtusk)
Lidia Krzyżanowska-Żądło (TKSzach Tarnobrzeg)

pełne wyniki
Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 65+, 

Sergiej Sziłow (SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza)
Dariusz Klimaszewski (MUKS Stoczek 45 Białystok)
Ryszard Czajkowski (TKSzach Tarnobrzeg)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 75+, 

Dionizy Barwiński (MLKS Nadnarwianka Pułtusk)
Piotr Bobrowski (MKSz Rybnik)
Andrzej Stadnicki (Wieża Pęgów)

pełne wyniki

Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, 

Łukasz Nowak (KS Laura Chylice)
Krzysztof Mądrawski (ŻKSz Żary)
Michał Walentukiewicz (WKS Hetman Wrocław)

Pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących, 

Piotr Dukaczewski (UKS Hetman Warszawa)
Jacek Stachańczyk (MCKiS Jaworzno)
Marcin Chojnowski (MUKS Stoczek Białystok)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Kobiet,

 
 
 

Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach aktywnych,