ZINZINO Partnerem Polskiego Związku Szachowego

1347

Z wielką przyjemnością informujemy, że w gronie partnerów, którzy wspierają rozwój polskich szachów znalazła się szwedzka firma Zinzino. Na początku lutego tego roku została podpisana umowa sponsorska, zgodnie z którą oprócz znacznego wsparcia finansowego PZSzach otrzyma suplementy diety oferowane przez Zinzino, mogące znacząco wspierać potencjał polskich szachistów.

Dag Bergheim Pettersen, Zinzino CEO:

Jestem niezmiernie dumny, że mogę powitać Polski Związek Szachowy  w rodzinie Zinzino. Niesamowite osiągnięcia polskich szachów ucieleśniają cel naszej firmy, prawdziwe świadectwo nieskończonego potencjału, jaki daje życie w zdrowej równowadze.

 

 

Radosław Jedynak, Prezes Polskiego Związku Szachowego:

Z wielką satysfakcją złożyłem podpis pod umową zawartą ze szwedzką firmą Zinzino. Polskie szachy zyskały tym samym nie tylko hojnego sponsora, ale także dostęp do klasowych produktów, które z pewnością wspomogą przygotowania naszych szachistów przed kolejnymi startami.

 

 

 

to globalna firma zajmująca się sprzedażą bezpośrednią ze Skandynawii, specjalizująca się w spersonalizowanym żywieniu opartym na testach. Jest to spółka, której akcje są notowane na Nasdaq First North Premier Growth Market. Ich oparte na testach, naukowo przebadane suplementy diety są dostępne na ponad 100 rynkach na całym świecie. Zinzino jest właścicielem norweskiej firmy BioActive Foods AS, a także jednostki badawczej oraz produkcyjnej Faun Pharma AS. Siedziba firmy znajduje się w Göteborgu w Szwecji, a jej oddziały w krajach europejskich, Stanach Zjednoczonych, Azji i Australii.