Wyniki Mistrzostw Polski 2022

3402

LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski, Kruszwica 9-16.05.2022

 
 
 

Pełne wyniki PGNIG Termika Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet, Kruszwica 9-17.05.2022

 
 
 

Pełne wyniki

Ekstraliga – Drużynowe Mistrzostwa Polski, 

 
 
 

pełne wyniki

Ekstraliga – Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich, Bydgoszcz 11-13.03.2022

KSz Gwiazda Bydgoszcz
KSz Stilon Gorzów Wlkp.
KSz Hetman GKS Katowice

pełne wyniki


Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Szybkich, 

 
 
 

pełne wyniki
Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich,

 
 
 

pełne wyniki Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach szybkich

 
 
 

pełne wyniki Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych

 
 
 

pełne wyniki Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych

 
 
 

pełne wyniki Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych,

 
 
 

pełne wyniki Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych,

 
 
 

pełne wyniki

Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet, 

Anna Kubicka (ALK Warszawa)
Alicja Śliwicka (UMK Toruń)
Oliwia Kiołbasa (ALK Warszawa)

pełne wyniki

Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn, 

Igor Janik (ALK Warszawa)
Jakub Fus (ALK Warszawa)
Miłosz Szpar (AWF Kraków)

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Ekstraliga, 

 
 
 

pełne wyniki Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów I Liga, 

 
 
 

pełne wyniki   Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II liga, 

 
 
 

pełne wyniki Indywidualny Puchar Polski do lat 6 

Maja Cholewa (TKKF Drogowiec Kraków)
Wiktoria Makuchowska (KS AZS Vratislavia Wrocław)
Magdalena Duda (KSz Hetman Katowice)

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 

Jan Szumiec (KSz Dwie Wieże Kraków)
Witold Rusek (K. Sz. Dwie Wieże Rzgów)
Jan Draganik (GKSz Hetman Pilzno)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 

Oskar Ciupek (UKS 21 Podlesie)
Stanisław Panasiuk (KKSz Urania Krosno)
Mateusz Rabiej (KSz Polonia Warszawa)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 

Liliana Lechowska (WKS Hetman Wrocław)
Anny Babij (WKS Hetman Wrocław)
Heleny Taradajko(KS Szachownica Rzeszów)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 8 

Doan Bao Anh Angelina, Nguyen (KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny)
Lila Rządkowska (KSz Polonia Wrocław)
Eliza Dąbrowska (KSz Jagiellonia Białystok)

pełne wyniki
Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 8 

Ejsymont Eryk (UKS Łada Raszyn)
Ignacy Bukłaho (KSz Jagiellonia Białystok)
Wojciech Korzeniowski (MGLKS Parnas Oława)

pełne wyniki
Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10, Jastrzębia Góra 08.03-15.03.2022

Adam Gibała (MUKS MDK Śródmieście Wrocław)
Krzysztof Zawal (UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn)
Bruno Przybyś oraz Wiktor Kisiel (UKS SP 8 Chrzanów)

pełne wyniki
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10, Jastrzębia Góra 27.02-07.03.2022

1. Michalina Popczyńska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław)
1. Kaja Rządkowska (KSz Polonia Wrocław)
3. Blanka Ejsymont (UKS Łada Raszyn)

pełne wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Chłopców do lat 12

 
 
 

wyniki Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Dziewcząt do lat 12

 
 
 

wyniki Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Chłopców do lat 14

 
 
 

wyniki Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Dziewcząt do lat 14

 
 
 

wyniki
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16, 

Weronika Zabrzańska (UKS Hetman Koronny Trzebinia)
Martyna Starosta (UKS Rodło Opole)
Maria Siekańska (KSz Stilon Gorzów Wielkopolski)

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16,

Jan Malek (UKS Korona Gdańsk)
Jan Klimkowski (UKS Smecz Konin)
Iwo Karolczuk (MUSK Stoczek 45 Białystok)

Pełne Wyniki
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 18,

Martyna Wikar (LKSz GCKiP Czarna)
Monika Marcińczyk (MUKS Stoczek 45 Białystok)
Barbara Goraj (UKS Czarny Koń Olkusz)

Pełne Wyniki
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18,

Jonasz Baum (UKS Czternastka Warszawa)
Maciej Czopor (KSz Polonia Wrocław)
Sebastian Półtorak (UKS Hetman Koronny Trzebinia)

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 50+, 

 
 
 

pełne wyniki Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek 55+,

 
 
 

pełne wyniki Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 65+, 

 
 
 

pełne wyniki Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 75+, 

 
 
 

pełne wyniki Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Karpacz 28.02-09.03.2021

Łukasz Nowak (Laura Chylice)
Jan Przewoźnik (KSz Stilon Gorzów Wlkp.)
Piotr Dukaczewski (UKS Hetman Warszawa)

Pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących, 

 
 
 

pełne wyniki Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Kobiet,

 
 
 

Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach aktywnych,