Wyniki Mistrzostw Polski 2021

4535

LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bydgoszcz 28.04-08.05.2021

Radosław Wojtaszek (MTS Kwidzyn)
Wojciech Moranda (Wieża Pęgów)
Bartosz Soćko (KSz Hetman GKS Katowice)

Pełne wyniki

PGNIG Termika Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet, Bydgoszcz 28.04-08.05.2021

Klaudia Kulon (LKS Wrzos Międzyborów)
Jolanta Zawadzka (KSz Polonia Wrocław)
Karina Cyfka (KSz Stilon Gorzów Wielkopolski)

Pełne wyniki

Ekstraliga – Drużynowe Mistrzostwa Polski, 

 
 
 

pełne wyniki

Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Szybkich, 

 
 
 

pełne wyniki

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich,

 
 
 

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach szybkich

 
 
 

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych

 
 
 

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych,

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych,

 
 
 

pełne wyniki

Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet, 

 
 
 

pełne wyniki

Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn, 

 
 
 

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Ekstraliga, 

 
 
 

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów I Liga, 

 
 
 

pełne wyniki  

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II liga, 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 8 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 8 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10, Jastrzębia Góra 28.02-08.03.2021

Mateusz Rożański (KSz Polonia Wrocław)
Piotr Brzezina (KSz Hetman Katowice)
Filip Ochędzan (KSz Polonia Wrocław)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10, Jastrzębia Góra 20-28.02.2021

Karolina Figa (KSz Zefir Boguszowice)
Faustyna Czajka (LKSz GCKiP Czarna)
Blanka Polakiewicz (UKS Hetman Koronny Trzebinia)

pełne wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Chłopców do lat 12

 
 
 

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Dziewcząt do lat 12

 
 
 

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Chłopców do lat 14

 
 
 

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Dziewcząt do lat 14

 
 
 

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16, 12-21.03.2021 Szklarska Poręba

Barbara Goraj (UKS Czarny Koń Olkusz)
Martyna Wikar (LKSz GCKiP Czarna)
Weronika Zabrzańska (UKS Hetman Koronny Trzebinia)

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16,12-21.03.2021 Szklarska Poręba

Jakub Luberański (KSz Polonia Wrocław)
Jakub Chyży (LKSz GCKiP Czarna)
Filip Łuczak (KSz Hetman Koszalin)

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 18,12-21.03.2021 Szklarska Poręba

Magdalena Budkiewicz (UKS Goniec Staniątki)
Daria Vandhuyfhuys (KS AZS Vratislavia Wrocław)
Monika Marcińczyk (MUKS Stoczek 45 Białystok)

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18,12-21.03.2021 Szklarska Poręba

Paweł Teclaf (KKS Ormuzd Kartuzy)
Bartłomiej Niedbała (UKS Pionier Jastrzębie Zdrój)
Jonasz Baum (UKS Czternastka Warszawa)

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 50+, 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek 55+,

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 65+, 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 75+, 

 
 
 

pełne wyniki

Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Karpacz 27.02-07.03.2021

Łukasz Nowak (Laura Chylice)
Zbigniew Jaśnikowski (WKS Hetman Wrocław)
Paweł Piekelny (OTSz Ostrów Wielkopolski)

Pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących, 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Kobiet,

 
 
 

Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach aktywnych,