Wyniki Mistrzostw Polski 2021

5506

LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bydgoszcz 28.04-08.05.2021

Radosław Wojtaszek (MTS Kwidzyn)
Wojciech Moranda (Wieża Pęgów)
Bartosz Soćko (KSz Hetman GKS Katowice)

Pełne wyniki

PGNIG Termika Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet, Bydgoszcz 28.04-08.05.2021

Klaudia Kulon (LKS Wrzos Międzyborów)
Jolanta Zawadzka (KSz Polonia Wrocław)
Karina Cyfka (KSz Stilon Gorzów Wielkopolski)

Pełne wyniki

Ekstraliga – Drużynowe Mistrzostwa Polski, 

 
 
 

pełne wyniki

Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Szybkich, 

 
 
 

pełne wyniki

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich,

 
 
 

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach szybkich

 
 
 

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych

 
 
 

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych,

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych,

 
 
 

pełne wyniki

Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet, 

Alicja Śliwicka UMK Toruń
Anna Kubicka ALK Warszawa
Wiktoria Cieślak UŚ w Katowicach

pełne wyniki

Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn, 

Szymon Gumularz Politechnika Krakowska
Igor Janik ALK Warszawa
Marcin Molenda  AGH Kraków

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Ekstraliga, 

LKSz GCKiP Czarna
UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój
KSz Stilon Gorzów Wielkopolski

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów I Liga, 

KS Laura Chylice
UKS SP 8 Chrzanów
SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza

pełne wyniki  

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II liga, 

KSz Hetman Katowice
MKS MOS Wieliczka
MAT Myślenice

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 

Oskar Ciupek (UKS 21 Podlesie) 
Antoni Wołyński (KS Hetman Katowice)
Michał Wysocki (UKS Jedynka Łowicz)

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 

Lilianna Lechowska (WKS Hetman Wrocław)
Lilianna Owczarzak (UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki)
Anastazja Maczugowska (WKS Hetman Wrocław)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 

Miłosz Zajadlak (MGLKS Parnas Oława)
Maksymilian Wojtuń (KKSz Urania Krosno)
Leon Krókowski-Bednarz (WKS Hetman Wrocław)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 

Hanna Babicz (UKS Goniec Staniątki)
Agnieszka Ślusarczyk (MKS MOS Wieliczka)
Lila Rządkowska (KSz Polonia Wrocław)

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 8 

Jan Wolak (KKSz Kraków)
Paweł Brzezina (KSz Hetman Katowice)
Jakub Perkowski (KSz Jagiellonia Białystok)

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 8 

Weronika Dajek (LUKS Lubartów)
Agnieszka Ślusarczyk (MKS MOS Wieliczka)
Emilia Kulik (UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10, Jastrzębia Góra 28.02-08.03.2021

Mateusz Rożański (KSz Polonia Wrocław)
Piotr Brzezina (KSz Hetman Katowice)
Filip Ochędzan (KSz Polonia Wrocław)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10, Jastrzębia Góra 20-28.02.2021

Karolina Figa (KSz Zefir Boguszowice)
Faustyna Czajka (LKSz GCKiP Czarna)
Blanka Polakiewicz (UKS Hetman Koronny Trzebinia)

pełne wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Chłopców do lat 12

Adam Zielonka (MLKS Ostródzianka Ostróda)
Bartosz Bartodziej (KSz Polonia Warszawa) 
Cyprian Mulawa (UKS Czternastka Warszawa)

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Dziewcząt do lat 12

Zuzanna Gaszka (MKSz Rybnik)
Wiktoria Śmietańska (KSz Polonia Wrocław)
Alessia Natoli (MKS Centrum Kraków)

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Chłopców do lat 14

Jan Klimowski (UKS Smecz Konin)
Bartosz Fiszer (UKS SP 321 Warszawa)
Marek Madej (KSz Polonia Wrocław)

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa Dziewcząt do lat 14

Izabela Tokarz (UKS Hetman Koronny Trzebinia)
Klara Szczotka (MUKS Stoczek 45 Białystok)
Magda Oborska (KSz Hetman GKS Katowice)

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16, 12-21.03.2021 Szklarska Poręba

Barbara Goraj (UKS Czarny Koń Olkusz)
Martyna Wikar (LKSz GCKiP Czarna)
Weronika Zabrzańska (UKS Hetman Koronny Trzebinia)

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16,12-21.03.2021 Szklarska Poręba

Jakub Luberański (KSz Polonia Wrocław)
Jakub Chyży (LKSz GCKiP Czarna)
Filip Łuczak (KSz Hetman Koszalin)

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 18,12-21.03.2021 Szklarska Poręba

Magdalena Budkiewicz (UKS Goniec Staniątki)
Daria Vandhuyfhuys (KS AZS Vratislavia Wrocław)
Monika Marcińczyk (MUKS Stoczek 45 Białystok)

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18,12-21.03.2021 Szklarska Poręba

Paweł Teclaf (KKS Ormuzd Kartuzy)
Bartłomiej Niedbała (UKS Pionier Jastrzębie Zdrój)
Jonasz Baum (UKS Czternastka Warszawa)

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 50+, 

Aleksander Czerwoński (KSz Stilon Gorzów Wielkopolski)
Ryszard Sokołowski (KSz Hetman Koszalin)
Jan Przewoźnik (KSz Stilon Gorzów Wielkopolski)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek 55+,

Aleksander Czerwoński (KSz Stilon Gorzów Wielkopolski)
Ryszard Sokołowski (KSz Hetman Koszalin)
Jan Przewoźnik (KSz Stilon Gorzów Wielkopolski)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 65+, 

Tomasz Rak 
Piotr Gasik
Ryszard Grossmann (Wieża Pęgów)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 75+, 

Władysław Pojedziniec (WKS Hetman Wrocław)
Władysław Drążek (KS Polanica-Zdrój)
Jerzy Kot (UKS Wda Lipusz)

pełne wyniki

Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Karpacz 27.02-07.03.2021

Łukasz Nowak (Laura Chylice)
Zbigniew Jaśnikowski (WKS Hetman Wrocław)
Paweł Piekelny (OTSz Ostrów Wielkopolski)

Pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących, 

 
 
 

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Kobiet,

 
 
 

Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach aktywnych,