Wyniki Mistrzostw Polski 2020

4243

Indywidualne Mistrzostwa Polski 

Wyniki końcowe – Mokate Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet, 4-12.08.2020 Ostrów Wielkopolski

Karina Cyfka (KSz Stilon Gorzów Wielkopolski)
Klaudia Kulon (LKS Wrzos Międzyborów)
Joanna Majdan (Wieża Pęgów)

Pełne wyniki

Lotto

Wyniki końcowe – Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach, Warszawa 20-28.07.2020

Kacper Piorun KSz Stilon Gorzów Wielkopolski
Daniel Sadzikowski UKS SP 8 Chrzanów
Grzegorz Gajewski KSz Hetman GKS Katowice

wyniki


 Ekstraliga – Drużynowe Mistrzostwa Polski, Kraków 26.08-03.09.2020

VOTUM SA Polonia Wrocław
KSz Hetman GKS Katowice
KSz Stilon Gorzów Wielkopolski

Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Szybkich, Bydgoszcz 13.12.2020

Monika Soćko KSz Hetman GKS Katowice
Karina Cyfka KSz Stilon Gorzów Wielkopolski
Klaudia Kulon LKS Wrzos Międzyborów

pełne wyniki

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich, Trzcianka 18.10.2020

Maciej Klekowski UKS 21 Podlesie
Michał Krasenkow KSz Stilon Gorzów Wielkopolski
Igor Janik UKS Hetman Elbląg

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach szybkich – nie odbyły się
Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych – nie odbyły się
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych – nie odbyły się
Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach – nie odbyły się Błyskawicznych, Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach – nie odbyły się

Błyskawicznych, Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet, Szczyrk 13-14.11.2020 

Wiktoria Cieślak UŚ Katowice
Agata Binkowska UŚ Katowice
Oliwa Kiołbasa ALK Warszawa


Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn,
Szczyrk 13-14.11.2020 

Mikołaj Tomczak ALK Warszawa
Igor Janik ALK Warszawa
Marcin Smołka AGH Kraków


Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Ekstraliga,
31.07-09.08.2020 Ustroń

LKSz GCKiP Czarna
UKS Czternastka Warszawa
MKSz Rybnik

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów I Liga, 31.07-09.08.2020 Ustroń

UKS Ognisko Rydułtowy
Krakowski Klub Szachistów
UKS SP 8 Chrzanów

pełne wyniki

 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II liga, 23-30.10.2020 Sypniewo

KSz Skoczek Czerwionka-Leszczynka
KS Korona Zakrzewo
MKSz Rybnik

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 Grupa Chłopców 14-18.10.2020 Poronin

Maksymilian Wojtuń KKSz Urania Krosno
Filip Roszkowski KSz Jagiellonia Białystok
Miłosz Zajadlak MGLKS Parnas Oława

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 Grupa Dziewcząt 14-18.10.2020 Poronin

Eliza Dąbrowska KSz Jagiellonia Białystok
Agnieszka Ślusarczyk MKS MOS Wieliczka
Gabriela Śmietanko UKS Czternastka Warszawa

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 grupa dziewcząt 14-18.10.2020 Poronin

Zuzanna Kamińska UKS Hetman Częstochowa
Weronika Dajek LUKS Lubartów
Emilia Kulik KSz Zefir Boguszowice

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 grupa chłopców 14-18.10.2020 Poronin

Marcin Szczepanik KKSz Kraków
Paweł Brzezina Hetman GKS Katowice
Maksymilian Janeczek KSz Miedź Legnica

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 8 Grupa dziewcząt 9-14.10.2020 Poronin

Weronika Dajek LUKS Lubartów
Patrycja Pająk KKSz Kraków
Marta Juszczak MKSz Rybnik

pełne wyniki
Indywidualny Puchar Polski do lat 8 Grupa chłopców 9-14.10.2020 Poronin

Antoni Radzimski UKS Pionier Jastrzębie Zdrój
Krzysztof Zawal UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn
Wiktor Golis UKS Hetman Częstochowa

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10 Grupa dziewcząt Szczyrk, 22-29.02.2020

1 Wiktoria Śmietańska (KSz Polonia Wrocław)  
2 Monika Borowik (LKSz Lublin)  
3 Aliaksandra Klinstevich (MKS MUKS Śródmieście Wrocław)  

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10 Grupa chłopców Szczyrk 22.02-29.02.2019

1 Paweł Sowiński  LKSz GCKiP Czarna
2 Szymon Suska  SSz Szachpol Łuków
3 Wojciech Tim  UKS Pałac Młodzieży Katowice

pełne wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa dziewcząt do lat 12 4-11.10.2020 Puławy

1 Klara Szczotka MUKS Stoczek 45 Białystok
2 Zofia Łaźniewska AZS Poznań
3 Zuzanna Gaszka MKSz Rybnik

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa chłopców do lat 12 4-11.10.2020 Puławy

1 Filip Klim KSz Polonia Warszawa
2 Jakub Seemann UKS Szach Mat Zabrze
3 Cyprian Mulawa KS Laura Chylice

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa chłopców do lat 14 4-11.10.2020 Puławy

1 Jan Klimkowski UKS Smecz Konin
2 Jakub Chyży LKS GCKiP Czarna
3 Bartosz Fiszer UKS SP 321 Warszawa-Bemowo

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa dziewcząt do lat 14 4-11.10.2020 Puławy

1 Martyna Starosta UKS Rodło Opole
2 Maria Siekańska KSz Stilon Gorzów Wielkopolski
3 Weronika Zabrzańska UKS Hetman Koronny Trzebinia

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16, 6-15.03 Szklarska Poręba

1 Oliwia Mirowska (GKSz Hetman Pilzno)  
2 Emilia Dyląg (KKSz Kraków)  
3 Barbara Goraj (Czarny Koń Olkusz)  

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16, 6-15.03.2020 Szklarska Poręba

1 Tymon Czernek (LKSz GCKiP Czarna)  
2 Bartłomiej Niedbała (UKS Pionier Jastrzębie Zdrój)  
3 Kamil Dzida (KSz Stilon Gorzów Wlkp.)  

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 18,  6-15.03.2020 Szklarska Poręba

1 Patrycja Waszczuk (MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski)  
2 Maria Malicka (UKS Czternastka Warszawa)  
3 Daria Vanduyfhuys (KS AZS Vratislavia)  

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18, 6-15.03.2020 Szklarska Poręba

1 Miłosz Szpar (LKSz GCKiP Czarna)  
2 Jakub Kosakowski (MUKS Stoczek 45 Białystok)  
3 Kosma Pacan-Milej (UKS Rodło Opole)  

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 50+, 5-11.10.2020 Ustroń

1 Jan Przewoźnik KSz Stilon Gorzów Wielkopolski
2 Henryk Samborski UKS Ognisko Rydułtowy
3 Kazimierz Zowada MCKiS Jaworzno

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek 55+,

1 Jan Przewoźnik KSz Stilon Gorzów Wielkopolski
2 Henryk Samborski  UKS Ognisko Rydułtowy
3 Tomasz Sielicki KS Skoczek Trojański Warszawa

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 65+, 5-11.10.2020 Ustroń

1 Kazimierz Zowada MCKiS Jaworzno
2 Marek Świerczewski WKS Hetman Wrocław
3 Stanisław Osiecki LKS Wrzos Międzyborów

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 75+, 5-11.10.2020 Ustroń

1 Jerzy Kot UKS WDA, Lipusz
2 Władysław Pojedziniec WZSN Start Wrocław
3 Władysław Drążek KS Polanica Zdrój

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących, Ustroń 10-19.03.2019

1 Jacek Stachańczyk (MCKiS Jaworzno)
2 Anna Stolarczyk (Syrenka Warszawa)
Bartosz Pawelec (LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Kobiet,

1
2
3

Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach aktywnych,

1
2
3