„Twój Wielki Plan” – nowa książka MF Pawła Dudzińskiego

770

 

Myliłby się ten z szachistów, kto sądzi, iż Książka „Twój Wielki Plan” dotyczy obmyślania „wielkiego planu” w przebiegu rozgrywki szachowej. Związki nowej książki Pawła Dudzińskiego z grą królewską to m.in. zamieszczony w niej wywiad z mistrzem FIDE Łukaszem Nowakiem czy część poświęcona szachom jako idealnemu narzędziu do stymulacji i treningu mózgu.

Ponadto w okresie przedsprzedaży szachiści otrzymają gratisowo e-book książki „Szachy wojenne 1914-1918. Drogi do niepodległości” o wartości 60 zł. Publikacja ta została wydana pod patronatem Polskiego Związku Szachowego na czele z Prezesem PZSzach Radosławem Jedynakiem. Drugim prezentem dla braci szachowej jest plik PDF z artykułami teoretycznymi Pawła Dudzińskiego, które pisał w czasach pełnienia funkcji redaktora naczelnego czasopisma „Mat”. Więcej szczegółów, fragmenty dwóch rozdziałów oraz link do kupna książki znajdują się w artykule: https://www.centrumbiznesowe.info/2020/01/14/twoj-wielki-plan-start-przedsprzedazy/ na stronie www.centrumbiznesowe.info.

Po 1 stycznia wiele osób poczyniło sobie noworoczne postanowienia, mające na celu poprawienie ich jakości życia, wyzbycie się nałogów, rozwinięcie nowych kompetencji lub dokonanie jakichś przełomowych zmian. Ilu z nas uda się doprowadzić sprawy do samego końca? Ilu z nas potrzebuje dodatkowej motywacji, a może po prostu zwiększenia wiary we własne siły i lepszej samooceny?

Naprzeciw takim m.in. potrzebom wychodzi nowa książka Pawła Dudzińskiego. Zawiera ona kilkadziesiąt zdjęć oraz ilustracji satyrycznych Ali Hanny Murgrabi. Swoją przygodę z literaturą psychologiczną i motywacyjną autor rozpoczął pod koniec 2017 roku, kiedy to redagował zbiorową publikację 101 współautorów pt. „Mistrzowie, czyli 101 inspirujących historii ludzi sukcesu” (wyd. Promnet Jacka Wiśniowskiego, nakład 20 000 egz.!).

Każdy z ośmiu rozdziałów „Twojego Wielkiego Planu” stanowi integralną całość. Można je czytać w dowolnej kolejności. Poniżej spis treści:

I. Uwierz w swoją wartość i podążaj własną drogą!

II. Naucz się komunikacji – zdobądź przyjaciół i spraw, by ludzie Cię polubili

III. Jak znaleźć idealnego partnera i stworzyć udany związek?

IV. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich

V. Pieniądze są drogą do wolności, a nie imponowania innym. Jak osiągnąć bogactwo?

VI. Piękno nauki i względność upływającego czasu

VII. Masz tylko jedno ciało (i umysł)

VIII. Złam skrypt swojego życia

 

O książce powiedzieli:

„Twój Wielki Plan” to książka bardzo dobra, wręcz przeładowana ciekawymi spostrzeżeniami, cytatami i pożytecznymi radami, które podpowiadają, jak zmieniać życie w pożądanym kierunku. Paradoksalnie może to być też jej minusem, bo czyta się ją jednym tchem, z dużym zaciekawieniem, wyczekując kolejnych informacji, wskazówek oraz ich interesujących uzasadnień. Aby wynieść z niej jak najwięcej korzyści, czytelnik powinien świadomie zwolnić proces czytania. Musi dać sobie trochę czasu na przemyślenie i wchłonięcie prezentowanych tam idei w stopniu umożliwiającym ich rzeczywiste zastosowanie we własnym życiu.

Dariusz Puchalski, Prezes DGCS S.A.

Chciałbym widzieć więcej świadomych i bogatych ludzi, którzy wykorzystują pełnię swojego potencjału. A tak się składa, że w książce „Twój Wielki Plan” znajdziesz wiele wartościowych porad, jak osiągnąć sukces szybciej i łatwiej, niż Ci się kiedykolwiek wydawało. Przeczytaj ją uważnie i zastosuj się do wskazówek w niej zawartych, bo od tego może zależeć Twoje życie – zarówno to osobiste, jak i finansowe.

Marcel Sojka, młody biznesmen, autor książki „Umysł Wart Miliony”