17 Mistrzostwa Unii Europejskiej U8-U14 – Kouty nad Desnou – Komunikat Organizacyjny

1545

W dniach 15-24 sierpnia 2019 odbędą się 17th European Union Youth Chess Championship U8-14 w Koutach nad Desnou (Czechy).

Termin zgłoszeń do organizatora upływa 30.06.2019. Zgłosić się mogą wszyscy chętni zawodnicy polscy spełniający kryterium wiekowe.

komunikat organizacyjny EUYCC Czechy 2019
formularz zgłoszeniowy EUYCC Czechy 2019
zaproszenie od organizatorów

Polski Związek Szachowy nie organizuje wyjazdu polskiej reprezentacji na te mistrzostwa. PZSzach jedynie nominuje reprezentantów w każdej grupie wiekowej do bezpłatnych miejsc przydzielonych przez organizatora (kryterium – miejsce zajęte w tegorocznych MP i PP oraz ranking FIDE, decyzję podejmie Wiceprezes ds. Sportu Wyczynowego).

Aplikacje o nominacje (niezależnie od zgłoszenia wysyłanego do organizatora) prosimy przesyłać emailem na adres biuro@pzszach.pl najpóźniej do 27.06.2019 r. z podaniem danych zawodnika i miejsca które zajął w tegorocznych Mistrzostwach Polski (prosimy zatytułować maila: EUYCC Czechy 2019 – imię i nazwisko)

W dniu 28.06.2019 PZSzach opublikuje w tym wpisie listę reprezentantów nominowanych  do bezpłatnych miejsc przydzielonych przez organizatora – wyłącznie spośród otrzymanych w terminie zgłoszeń.

WAŻNA INFORMACJA: Wszelkie kwestie dotyczące zgłoszeń, rezerwacji noclegów i rozliczeń finansowych z organizatorem Mistrzostw uczestnicy wykonują we własnym zakresie według komunikatu.

Ponadto organizator informuje, że podobnie jak w latach ubiegłych poza noclegami podanymi w komunikacie dostępne są również tańsze kwatery z pełnym wyżywieniem w budynku B (obok budynku głównego hotelu) w cenie 38 eur za osobę/dobę.

Dodatkowych informacji o Mistrzostwach udziela koordynator Reprezentacji Polski p. Robert Ochędzan – kontakt email: rochedzan@gmail.com