Pożegnanie – Podziękowanie

1796

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,
Bardzo dziękuję za wzruszającą uroczystość na zakończenie mojej dwudziestoletniej pracy w Polskim Związku Szachowym. Te wszystkie ciepłe słowa, serdeczność i piękne upominki utwierdziły mnie w przekonaniu że słusznie przez te lata czułam się członkiem wielkiej szachowej rodziny, mimo że nie nauczyłam się grać w szachy.
Dzięki Wam odchodzę z poczuciem, że moją pracą dobrze służyłam całemu środowisku szachowemu. Cieszę się, że mogłam poznać tak wielu wspaniałych ludzi i pracować z Wami.
Dziękuję za te wspólnie spędzone lata.
Koleżankom i kolegom z biura życzę aby ich praca była doceniana i dawała im satysfakcję, wszystkim pracującym dla tej pięknej dyscypliny sportu wielu sukcesów w organizacji życia szachowego, a zawodnikom którym przecież ta praca ma służyć życzę samych zwycięstw i medali w krajowych i międzynarodowych turniejach.
Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Barbara Szenborn-Dańczak

 

W trakcie Nadzwyczajnego Walnego Zjazdu PZSzach 16 września 2018 r. szachiści z całej Polski złożyli najserdeczniejsze podziękowania p. Barbarze Szenborn-Dańczak, która w maju przeszła na zasłużoną emeryturę. Przez 20 lat pracy w Biurze Związku jako Główny Księgowy stała na straży finansów Związku i współpracowała z kilkoma prezesami i zarządami. Wszyscy zapamiętaliśmy p. Basię nie tylko jako znakomitego, oddanego szachom  fachowca, ale przede wszystkim wspaniałą, życzliwą i przemiłą koleżankę.

Podziękowania za lata współpracy złożyli ustępujący Prezes PZSzach Adam Dzwonkowski, arc. Hanna Ereńska-Barlo oraz przedstawiciele wszystkich obecnych wojewódzkich związków szachowych.

Basiu, 100 lat w zdrowiu !!!