Mistrzostwa Polski do lat 10

2786

W dniach 25.02-04.03.2018 roku w Świętokrzyskiej Polanie w Chrustach k. Zagnańska odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10.

Mistrzem Polski Młodzików został Jakub Seemann (MKSz Rybnik), który zgromadził 7.5 punktu i samodzielnie zwyciężył. Srebrny medal zdobył Igor Musiał (MCKiS Jaworzno), a brązowy medal Błażej Grot (KSz Polonia Wrocław) obaj zawodnicy zdobyli 7 punktów.

W turnieju dziewcząt złoty medal zdobył Klara Szczotka (MUKS Stoczek 45 Białystok), która zdobyła 8,5 punktu. Srebro zdobyła Wiktoria Śmietańska (KSz Polonia Wrocław) która zdobyła 8 punktów. Na uwagę zasługuje fakt, że Wiktoria ma zaledwie 8 lat. Trzecie miejsce podzieliły 4 zawodniczki, które zgromadziły 6,5 punktu a brązowy medal trafił do Zofii Kulczyckiej (MUKS MDK Śródmieście Wrocław).