Program KLUB – II Nabór

3865

Szanowni Państwo Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło II turę naboru do Programu Klub:

 Termin składania wniosków upływa 31 sierpnia 2016 r.

W załączeniu link dotyczący II edycji naboru wniosków https://bip.msit.gov.pl/bip/finansowanie-zadan/sport-powszechny/2016-ro/1869,Ogloszenie-programu-KLUB-II-nabor-wnioskow-w-2016-r.html


Najczęściej zadawane pytania – instrukcja ze strony MSiT


Szanowni Państwo,

nawiązując do ogłoszonego przez Ministra Sportu i Turystyki, konkursu dotyczącego programu „Klub” oraz w związku z licznymi pytaniami klubów dotyczących formy przesyłania wniosków do siedziby Ministerstwa Sportu i Turystyki, zwracam się z uprzejmą prośbą o przesłanie informacji zainteresowanym podmiotom o konieczności wysłania wniosków wraz załącznikami zarówno w wersji elektronicznej za pośrednictwem systemu Amodit oraz w wersji papierowej w celu uniknięcia uchybień formalnych. Przypominam, że termin składania wniosków upływa 15 kwietnia br.

Pozdrawiam

Piotr Jasiukajć

Departament Sportu dla Wszystkich

Ministerstwo Sportu i Turystyki


 

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło program KLUB – kompleksowy program wsparcia klubów sportowych. Ogłoszenie konkursowe dostępne jest na stronie Internetowej Ministerstwa: https://bip.msit.gov.pl/bip/finansowanie-zadan/sport-powszechny/2016-ro/1779,Ogloszenie-programu-KLUB-w-ramach-rozwijania-sportu-poprzez-wspieranie-przedsiew.html

Polski Związek Szachowy gorąco zaprasza wszystkie kluby szachowe do składania wniosków. Konsultacji lub pomocy merytorycznej (między innymi przy obsłudze generatora wniosków) udziela specjalista ds. organizacyjnych PZSzach Michał Bartel (m.bartel@pzszach.org.pl) tel. 602-463-035 (wtorki i czwartki 14.00-16.00)

Załączamy dokładny opis programu, zamieszczony na stronie Internetowej Ministerstwa Sportu, a także poglądową instrukcję Polskiego Związku Szachowego.

Program_KLUB – warunki konkursu

 Program_KLUB_info_PZSzach informacja PZSzach (pdf)

Program_KLUB_info_PZSzach – informacja PZSzach (doc)