Adres Biura

Polski Związek Szachowy

00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 (brama od ul. Żurawiej, domofon 200)

KRS: 0000143874, NIP: 5261667148, Regon: 000865987

e-mail: biuro@pzszach.pl

Tel.: (+48) 22 841-41-92, 22 841-94-60

Godziny pracy:  Pon-Pt   9.00 – 17.00

 

Jak do nas dotrzeć – 5 niezbędnych kroków

Lokal został wynajęty na preferencyjnych warunkach dla organizacji pozarządowej od miasta stołecznego Warszawy.

 


Konto bankowe

Polski Związek Szachowy
34 1060 0076 0000 3200 0071 8184
Alior Bank

Polish Chess Federation
PL27 1060 0076 0000 3300 0077 9274 (EUR)
Bank: Alior Bank, address: Aleje Jerozolimskie 27, 00-508 Warsaw
kod BIC: ALBPPLPW

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dane kontaktowe

 

Waldemar Taboła

Sekretarz Generalny
tel. (+48) 22 841-41-92, 22 841-94-60 wew.11
kom. +48 660 661 025
e-mail/Skype: w.tabola@pzszach.pl

Beata Kowalewska

Dyrektor ds. Administracyjnych
kom. +48 602 463 034
e-mail/Skype: b.kowalewska@pzszach.pl

Michał Bartel

Szef Wyszkolenia
tel. (+48) 22 841-41-92, 22 841-94-60 wew.14
kom. +48 602 463 035
e-mail/Skype: m.bartel@pzszach.pl

Paweł Bekanowski

Specjalista ds. Sportu Wyczynowego i Koordynowania Projektów
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
tel. (+48) 22 841-41-92, 22 841-94-60 wew.11
kom. +48 662 479 977
e-mail/Skype: p.bekanowski@pzszach.pl

Anna Harazińska

Główna Księgowa
tel. (+48) 22 841-41-92, 22 841-94-60 wew.18
kom. +48 664 161 795
e-mail/Skype: a.harazinska@pzszach.pl

Paweł Bartnik

Specjalista ds. Rozliczeń Finansowych
tel. (+48) 22 841-41-92, 22 841-94-60 wew.13
e-mail/Skype: p.bartnik@pzszach.pl

Paweł Kruk

Specjalista ds. Sportu Powszechnego
tel. (+48) 22 841-41-92, 22 841-94-60 wew.15
e-mail/Skype: p.kruk@pzszach.pl

Beata Piotrowska

Koordynator projektu „Edukacja przez szachy w Szkole”
tel. (+48) 22 841-41-92, 22 841-94-60 wew.15
e-mail/Skype: b.piotrowska@pzszach.pl

Regulamin Biura PZSzach