Adres Biura

Polski Związek Szachowy

00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 (brama od ul. Żurawiej, domofon 200)

KRS: 0000143874, NIP: 5261667148, Regon: 000865987

e-mail: biuro@pzszach.pl

Tel.: (+48) 22 841-41-92, 22 841-94-60

Godziny pracy:  Pon-Pt   9.00 – 17.00

 

Jak do nas dotrzeć – 5 niezbędnych kroków

Lokal został wynajęty na preferencyjnych warunkach dla organizacji pozarządowej od miasta stołecznego Warszawy.

 

Konto bankowe

Polski Związek Szachowy
53 2490 0005 0000 4530 6612 0827
Alior Bank

Polish Chess Federation
PL93 2490 0005 0000 4600 6216 6149 (waluta EUR)
Bank: Alior Bank, address: Aleje Jerozolimskie 27, 00-508 Warsaw
kod BIC: ALBPPLPW

Dane kontaktowe

Beata Kowalewska
Dyrektor Biura PZSzach
tel. (+48) 22 841-41-92, 22 841-94-60 wew.12
kom. +48 602 463 034
e-mail/Skype: b.kowalewska@pzszach.pl

Maciej Cybulski
Media
kom. +48 889 539 628
e-mail/Skype: m.cybulski@pzszach.pl

Paweł Zaskalski
Koordynator projektu „Edukacja przez szachy w Szkole”
kom. +48 504 627 663
e-mail/Skype: p.zaskalski@pzszach.pl

Michał Bartel
Szef Wyszkolenia
tel. (+48) 22 841-41-92, 22 841-94-60 wew.16
kom. +48 602 463 035
e-mail/Skype: m.bartel@pzszach.pl

Paweł Bekanowski
Specjalista ds. Organizacyjnych i Koordynacji Projektów
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
tel. (+48) 22 841-41-92, 22 841-94-60 wew.11
kom. +48 662 47 99 77
e-mail/Skype: p.bekanowski@pzszach.pl

Anna Harazińska
Główna Księgowa
tel. (+48) 22 841-41-92, 22 841-94-60 wew.13
kom. +48 664 161 795
e-mail/Skype: a.harazinska@pzszach.pl

Paweł Bartnik
Specjalista ds. Rozliczeń Finansowych
tel. (+48) 22 841-41-92, 22 841-94-60 wew.18
e-mail/Skype: p.bartnik@pzszach.pl

Regulamin Biura PZSzach