Szachiści charytatywnie

173

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Szachowym Dniu Dziecka, który odbędzie się w sobotę i niedzielę (30-31.05) w godz. 10:00 – 20:00 na oficjalnym kanale YouTube Polskiego Związku Szachowego!

Turnieje, konkursy, zabawy, wywiady – moc wrażeń w arcymistrzowskim studio GM Zbigniewa Paklezy i Marianczello Dominoni w którym zagoszczą najlepsi polscy szachiści. Oprócz stacjonarnego studia, będziemy łączyć się z Dziećmi, szachistami i sympatykami królewskiej gry przez Internet.

Będziecie mogli brać udział w przygotowanych zabawach z arcymistrzami, takich jak np. ręka-głowa, czyli dyktuj arcymistrzowi którą bierką ma wykonać ruch oraz szachy w ciemno, czyli sprawdzamy jak arcymistrz poradzi sobie w partii z zawiązanymi oczami!

Przyświeca nam szczytny cel – zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu do monitorowania życia podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Jadwigi w Elblągu.

Jeśli są Państwo zainteresowani inną formą pomocy niż wpłata pieniędzy w tej zrzutce, np. przekazaniem przedmiotów na licytacje – zachęcamy do kontaktu!

Więcej informacji udziela:
Maciej Cybulski
Wiceprezes Polskiego Związku Szachowego
tel. +48 889 539 928
e-mail: m.cybulski@pzszach.pl