Wyniki Mistrzostw Polski 2020

1981

Indywidualne Mistrzostwa Polski 

Wyniki końcowe – Mokate Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet, 4-12.08.2020 Ostrów Wielkopolski

Karina Cyfka (KSz Stilon Gorzów Wielkopolski)
Klaudia Kulon (LKS Wrzos Międzyborów)
Joanna Majdan (Wieża Pęgów)

Pełne wyniki

Lotto

Wyniki końcowe – Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach, Warszawa 20-28.07.2020

Kacper Piorun KSz Stilon Gorzów Wielkopolski
Daniel Sadzikowski UKS SP 8 Chrzanów
Grzegorz Gajewski KSz Hetman GKS Katowice

wyniki


 Ekstraliga – Drużynowe Mistrzostwa Polski, Kraków 26.08-03.09.2020

VOTUM SA Polonia Wrocław
KSz Hetman GKS Katowice
KSz Stilon Gorzów Wielkopolski

Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Szybkich,

 
 
 

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich,

 
 
 

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach szybkich, 

 
 
 

Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych,

 
 
 


Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych,

 
 
 


Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych, 

 
 
 


Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych, 

 
 
 


Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet, 

 
 
 


Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn, 

 
 
 


Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Ekstraliga,
31.07-09.08.2020 Ustroń

LKSz GCKiP Czarna
UKS Czternastka Warszawa
MKSz Rybnik

pełne wyniki

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów I Liga, 31.07-09.08.2020 Ustroń

UKS Ognisko Rydułtowy
Krakowski Klub Szachistów
UKS SP 8 Chrzanów

pełne wyniki

 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II liga, 

 
 
 

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 Grupa Chłopców

 
 
 

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 Grupa Dziewcząt

 
 
 

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 grupa dziewcząt

 
 
 

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 grupa chłopców

 
 
 

Indywidualny Puchar Polski do lat 8 Grupa dziewcząt

   
   
   

Indywidualny Puchar Polski do lat 8 Grupa chłopców Szczyrk

   
   
   

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10 Grupa dziewcząt Szczyrk, 22-29.02.2020

1 Wiktoria Śmietańska (KSz Polonia Wrocław)  
2 Monika Borowik (LKSz Lublin)  
3 Aliaksandra Klinstevich (MKS MUKS Śródmieście Wrocław)  

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10 Grupa chłopców Szczyrk 22.02-29.02.2019

1 Paweł Sowiński (LKSz GCKiP Czarna)  
2 Szymon Suska (SSz Szachpol Łuków)  
3 Wojciech Tim (UKS Pałac Młodzieży Katowice)  

pełne wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa dziewcząt do lat 12 4-11.10.2020 Puławy

1 Klara Szczotka MUKS Stoczek 45 Białystok
2 Zofia Łaźniewska AZS Poznań
3 Zuzanna Gaszka MKSz Rybnik

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa chłopców do lat 12 4-11.10.2020 Puławy

1 Filip Klim KSz Polonia Warszawa
2 Jakub Seemann UKS Szach Mat Zabrze
3 Cyprian Mulawa KS Laura Chylice

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa chłopców do lat 14 4-11.10.2020 Puławy

1 Jan Klimkowski UKS Smecz Konin
2 Jakub Chyży LKS GCKiP Czarna
3 Bartosz Fiszer UKS SP 321 Warszawa-Bemowo

wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa dziewcząt do lat 14 4-11.10.2020 Puławy

1 Martyna Starosta UKS Rodło Opole
2 Maria Siekańska KSz Stilon Gorzów Wielkopolski
3 Weronika Zabrzańska UKS Hetman Koronny Trzebinia

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16, 6-15.03 Szklarska Poręba

1 Oliwia Mirowska (GKSz Hetman Pilzno)  
2 Emilia Dyląg (KKSz Kraków)  
3 Barbara Goraj (Czarny Koń Olkusz)  

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16, 6-15.03.2020 Szklarska Poręba

1 Tymon Czernek (LKSz GCKiP Czarna)  
2 Bartłomiej Niedbała (UKS Pionier Jastrzębie Zdrój)  
3 Kamil Dzida (KSz Stilon Gorzów Wlkp.)  

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 18,  6-15.03.2020 Szklarska Poręba

1 Patrycja Waszczuk (MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski)  
2 Maria Malicka (UKS Czternastka Warszawa)  
3 Daria Vanduyfhuys (KS AZS Vratislavia)  

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18, 6-15.03.2020 Szklarska Poręba

1 Miłosz Szpar (LKSz GCKiP Czarna)  
2 Jakub Kosakowski (MUKS Stoczek 45 Białystok)  
3 Kosma Pacan-Milej (UKS Rodło Opole)  

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 50+, 5-11.10.2020 Ustroń

1 Jan Przewoźnik KSz Stilon Gorzów Wielkopolski
2 Henryk Samborski UKS Ognisko Rydułtowy
3 Kazimierz Zowada MCKiS Jaworzno

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek 55+,

1 Jan Przewoźnik KSz Stilon Gorzów Wielkopolski
2 Henryk Samborski  UKS Ognisko Rydułtowy
3 Tomasz Sielicki KS Skoczek Trojański Warszawa

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 65+, 5-11.10.2020 Ustroń

1 Kazimierz Zowada MCKiS Jaworzno
2 Marek Świerczewski WKS Hetman Wrocław
3 Stanisław Osiecki LKS Wrzos Międzyborów

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 75+, 5-11.10.2020 Ustroń

1 Jerzy Kot UKS WDA, Lipusz
2 Władysław Pojedziniec WZSN Start Wrocław
3 Władysław Drążek KS Polanica Zdrój

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących, Ustroń 10-19.03.2019

1 Jacek Stachańczyk (MCKiS Jaworzno)
2 Anna Stolarczyk (Syrenka Warszawa)
Bartosz Pawelec (LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Kobiet,

1
2
3

Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach aktywnych,

1
2
3