Mistrzostwa Polski 2019

1214

Indywidualne Mistrzostwa Polski 

Wyniki końcowe – Mokate Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet, Warszawa 10-20.05.2019

1. Iweta Rajlich (KSz Polonia Wrocław)
2. Monika Soćko (KSz „HETMAN” Katowice)
3. Jolanta Zawadzka (KSz Polonia Wrocław)

Pełne wyniki

Lotto

Wyniki końcowe – Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach, Warszawa 10-20.05.2019

1. Kamil Dragun (KSz Stilon Gorzów Wlkp.)  
2. Kacper Piorun (KSz Stilon Gorzów Wlkp.)  
3. Bartosz Soćko (KSz „HETMAN” Katowice)  

Pełne wyniki


 Ekstraliga – Drużynowe Mistrzostwa Polski

1 KSz Hetman Wasko GKS Katowice
2 VOTUM SA Polonia Wrocław
3 Wieża Pęgów

Pełne wyniki


Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich.

1
2
3

Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych,
Katowice 13.04.2019

1 UKS Czarny Koń Olkusz
GKSz Solny Grzybowo
3 Biały Król Wisznia Mała

pełne wyniki
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych,
Katowice 13.04.2019 

1 Akademia Szachowa Gliwice
2 Wieża Pęgów
3 VOTUM Polonia Wrocław

pełne wyniki
Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych,
Katowice 12.04.2019

Klaudia Kulon (LKS Wrzos Międzyborów)
2 Alicja Śliwicka (UKS OPP Toruń)
3 Honorata Kucharska (MKSz Rybnik)

pełne wyniki
Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych,
Katowice 12.04.2019

1 Radosław Wojtaszek (MTS Kwidzyn)
2 Maciej Klekowski (TS Wisła Kraków)
3 Igor Janik (UKS Hetman Elbląg)

pełne wyniki
Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet,
Chorzów 18.01.2019

1 Anna Kubicka (UE Katowice)
2 Klaudia Kulon (UE Poznań)
3 Joanna Majdan (ALK Warszawa)

pełne wyniki
Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn,
Chorzów 18.01.2019

1 Krzysztof Jakubowski (ALK Warszawa)
2 Bartłomiej Macieja (Uniwersytet Warszawski)
3 Mikołaj Tomczak (ALK Warszawa)

pełne wyniki
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Ekstraliga,
Ustroń 23.06-02.07

1 LKSz GCKiP Czarna
2 VOTUM SA Polonia Wrocław
3 KS Laura Chylice

pełne wyniki
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów I Liga,
Ustroń 23.06-02.07

1 UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój
2 UKS Hetman Koronny Trzebinia
3 UKS Czternastka Waszawa

pełne wyniki
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II liga,
Szczyrk 19-28.08.2019

1 MDK Fabryczna Polonia Wrocław
2 UKS przy SP 8 Chrzanów
3 UKS Hetman Częstochowa

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 Grupa Chłopców Szczyrk 27-30.04.2019

1 Kamil Halhoul (Wrocław)
2 Wojciech Jamka(Ognisko TKKF w Dobczycach)
3 Jakub Perkowski (KSz Jagiellonia Białystok)

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 6 Grupa Dziewcząt Szczyrk
27-30.04.2019

1 Zuzanna Kamińska (UKS Hetman Częstochowa)
2 Emilia Kulik (KSz Zefir Boguszowice)
3 Hanna Lipiec (KSz Jagiellonia Białystok)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 grupa dziewcząt
Szczyrk 27-30.04.2019

1 Patrycja Pająk (MKS KSOS Kraków)
2 Michalina Popczyńska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław)
3 Julia Drozd (UKS Goniec Staniątki)

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 grupa chłopców
Szczyrk 27-30.04.2019 

1 Szymon Walewski (UKS Czternastka Warszawa)
2 Jan Busiński (MUKS Stoczek 45 Białystok)
3 Filip Pawlicz (KSz Gryf Szczecin)

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 8 Grupa dziewcząt Szczyrk 1-5.05.2019

1 Blanka Polakiewicz (UKS Czarny Koń Olkusz)  
2 Faustyna Czajka (KSz Gambit Przeworsk)  
3 Kinga Lajdamik (KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny)  

pełne wyniki

Indywidualny Puchar Polski do lat 8 Grupa chłopców Szczyrk 1-5.05.2019

1 Mateusz Różański (Wielkopolski Klub Szachowy)  
2 Borys Witczak (Wielkopolski Klub Szachowy)  
3 Gabriel Karaszewski (KSz Miedź Legnica)  

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10 Grupa dziewcząt Szklarska Poręba 23.02-03.03.2019

1 Wiktoria Śmietańska (KSz Polonia Wrocław)  
2 Alessia Natoli (MKS KSOS Kraków)  
3 Sandra Konkol (UKS MDK Gdynia)  

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10 Grupa chłopców Szklarska Poręba 23.02-03.03.2019

1 Paweł Sowiński (UKS SP 1 Brzozów)  
2 Wojciech Wielgus (Akademia Szachowa Gliwice)  
3 Szymon Suska (SSz Szachpol Łuków)  

pełne wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa dziewcząt do lat 12 30.03-06.04.2019 Sielpia

1 Maria Siekańska (KSz Stilon Gorzów Wlkp.)  
2 Emilia Szopa (KKSz Kraków)  
3 Klara Szczotka (MUKS Stoczek 45 Białystok)  

Pełne Wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa chłopców do lat 12
30.03-06.04.2019 Sielpia

1 Bartosz Fiszer (UKS SP 321 Warszawa Bemowo)  
2 Jakub Seemann (MKSz Rybnik)  
3 Hubert Meers (UKS Hetman Koronny Trzebinia)  

Pełne Wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa dziewcząt do lat 14
30.03-06.04.2019 Sielpia

1 Martyna Wikar (LKSz GCKiP Czarna)  
2 Ewa Barwińska (KTS Kalisz)  
3 Barbara Goraj (UKS Czarny Koń Olkusz)  

Pełne Wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa chłopców do lat 14 
30.03-06.04.2019 Sielpia

1 Sebastian Półtorak (UKS Hetman Koronny Trzebinia)  
2 Filip Łuczak (KSz Hetman Koszalin)  
3 Jakub Chyży (LKSz GCKiP Czarna)  

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16,
Szklarska Poręba 8-16.03.2019

1 Patrycja Waszczuk (MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski)  
2 Liwia Jarocka (KSz Hetman GKS Katowice)  
3 Joanna Furtak (MKS Sandencja Nowy Sącz)  

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16,
Szklarska Poręba 8-16.03.2019

1 Mieszko Miś (LKsz GCKiP Czarna)  
2 Paweł Teclaf (KKS Ormuzd Kartuzy)  
3 Marek Pniaczek (UKS SP 8 Chrzanów)  

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 18, 
Szklarska Poręba 8-16.03.2019

1 Wiktoria Sowa (UKS Rodło Opole)  
2 Michalina Rudzińska (KSz Hańcza Suwałki)  
3 Honorata Kucharska (MKSz Rybnik)  

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18,
Szklarska Poręba 8-16.03.2019

1 Patryk Chylewski (KS Laura Chylice)  
2 Antoni Kozak (LKSz GCKiP Czarna)  
3 Igor Kowalski (KS Laura Chylice)  

Pełne Wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 50+,
Ustroń 8-14.04.2019 

1 Henryk Seifert (Eurobeskidy Łodygowice)  
2 Mirosław Sławiński (UKS Trzydziestka Olsztyn)  
3 Jan Przewoźnik (KSz Stilon Gorzów Wlkp.)  

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek 55+,
Ustroń 8-14.04.2019 

1 Liliana Leszner (AS Płock)    
  Lidia Krzyżanowska-Żądło (TKSzach Tarnobrzeg)  
3 Elżbieta Sosnowska (MLKS Nadnarwianka Pułtusk)  

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 65+,
Ustroń 8-14.04.2019 

1 Piotr Gasik (Warszawa)  
2 Ryszard Grossmann (Wieża Pęgów)  
3 Kazimierz Zowada (MCKiS Jaworzno)  

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 75+,
Ustroń 8-14.04.2019 

1 Władysław Pojedziniec (WZSN Start Wrocław)  
2 Janusz Węglarz (UKS Szach Wolsztyn)  
3 Sławomir Krasowski (Fianchetto Rybnik)  

Pełne wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących,
Ustroń 10-19.03.2019 

1 Piotr Dukaczewski (UKSz Hetman Warszawa)
Adam Czajkowski (MLKS Nadnarwianka Pułtusk)
Jacek Stachańczyk (MCKiS Jaworzno)

pełne wyniki
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Kobiet,
Brok 21-28.06.2019

Anna Stolarczyk
Teresa Dębowska (UKSz Hetman Warszawa)
Weronika Sosin 

pełne wyniki

Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach aktywnych,
Zamość 31.05-03.06.2019

1 Jacek Stachańczyk (MCKiS Jaworzno)
2 Piotr Dukaczewski (UKSz Hetman Warszawa)
Bartosz Pawelec (LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski)

pełne wyniki