Igrzyska Szkolne 2017 – Komunikat i lista uprawnionych

1599

05.07.2017 (Piotr Murdzia)

Publikujemy listę uprawnionych zawodników do udziału w Igrzyskach Szkolnych na podstawie tegorocznych wyników.

Ogólnopolskie Igrzyska Szkół Podstawowych, Pokrzywna 29-31.05.2017

 Szachownica 1

1.      KACPRZAK, Karol SP nr 63 w Bydgoszczy
2.      GÓRKIEWICZ, Mateusz SP 1 w Zielonej Górze
3.      OCHĘDZAN, Tymon SP nr 17 w Kaliszu

 

Szachownica 2

1.      BIEŃKO, Jagoda SP w Gościnie
2.      PAPROCKI, Antoni SP w Borównie
3.      KACPRZAK, Kacper SP nr 63 w Bydgoszczy

 

Szachownica 3

1.      GĄGAŁA, Piotr SP w Pilźnie
2.      WARKOWSKI, Michał SP nr 1 w Kętrzynie
3.      ŁYSAKOWSKI, Piotr SP nr 2 w Rybniku

 

Szachownica 4

1.      ŁUKASIK, Zuzanna SP nr 5 w Skierniewicach
2.      JĘDRZEJKO, Martyna SP w Wysokiej
3.      ANYŻ, Monika Katolicka SP Kielce

 

 OOM – chłopcy rocznik 2006:

  1. Karolczuk Iwo MUKS Stoczek 45 Białystok
  2. Jeda Maciej KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie
  3. Bancarewicz Aleks MUKS Stoczek 45 Białystok
  4. Czernecki Andrzej UKS Rodło Opole
  5. Dembicki Karol UKS MDK Gdynia
  6. Wieczorek Mikołaj DZSzach.

 

OOM – chłopcy rocznik 2005:

  1. Mechliński Jakub KSz Piątka Skierniewice
  2. Ćwiek Ryszard UKS SP 321 Warszawa – Bemowo
  3. Babiarz Arkadiusz RzKSz Rzeszów
  4. Grzesik Gracjan AKSz Hetman Politechnika Koszalińska Koszalin
  5. Kacprzak Karol BKS Chemik Bydgoszcz
  6. Knapik Kamil MKS MOS Wieliczka

 

OOM – chłopcy rocznik 2004:

  1. Niedbała Bartłomiej SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry
  2. Czopor Maciej KSz Polonia Wrocław
  3. Czechowski Jakub KSz Stilon Gorzów Wlkp.
  4. Koziorowicz Michał KSz Stilon Gorzów Wlkp.
  5. Paprocki Stanisław BKS Chemik Bydgoszcz
  6. Bąchór Tomasz UKS Czarny Koń Olkusz

 

OOM – chłopcy rocznik 2003:

  1. Musiał Tomasz UKS przy SP 8 Chrzanów

2.   Miś Mieszko LKSz GCKiP Czarna

  1. Kopaczewski Adam UKS Rotmistrz Grudziądz
  2. Sanz Wawer Daniel KS Laura Chylice
  3. Mike Patryk KSz Gryf Szczecin
  4. Golecki Jan KS Laura Chylice

 

OOM – dziewczęta rocznik 2006:

  1. Gaj Magdalena KSz Gambit Przeworsk
  2. Starosta Martyna UKS Rodło Opole
  3. Barwińska Ewa KTS Kalisz
  4. Tim Anna UKS Pałac Młodzieży Katowice

 

OOM – dziewczęta rocznik 2005:

  1. Myśliwiec Natalia TS Wisła Kraków
  2. Nowak Roksana MKS Wicher Zbąszyń
  3. Łukasik Zuzanna KSz Piątka Skierniewice
  4. Szewc Dobromiła KSz Polonia Wrocław

 

OOM – dziewczęta rocznik 2004:

  1. Czarnecka Lidia UKS Skoczek Elbląg
  2. Dyląg Emilia KKSz Kraków
  3. Króliczek Gabriela MKSz Rybnik
  4. Słoniewska Alicja Hetman Ostrowiec Świętokrzyski

 

OOM – dziewczęta rocznik 2003:

  1. Jarocka Liwia KSz Hetman Katowice
  2. Malicka Maria KSz Polonia Warszawa
  3. Budkiewicz Magdalena UKS Goniec Staniątki
  4. Filipska Maja UKS MDK Gdynia

 

 

54 zawodników z Projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”

Dobroń, Martyna 1250 SP 321 Warszawa
Krasucka, Zuzanna 1000 SP Kowalewo Pomorskie
Radecka, Maria 1000 SP 115 Warszawa
Laskowska, Daila 1100 PSSP Mińsk Mazowiecki
Dziodko, Wiktoria 1400 SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
Gąsiorowska, Aleksandra 1000 SP Pukinin
Kijek, Mateusz 1400 PSSP Mińsk Mazowiecki
Bonar, Adam 1200 SP 62 Kraków
Jaszewski, Marcin 1400 SP Siercza
Książek, Aleksander 1400 SP 321 Warszawa
Bauer, Adam 1400 SP 321 Warszawa 2
Jasnorzewski, Michał 1400 SP 143 Warszawa
Micuła, Jakub 1600 SP Staniątki
Sobelga, Nikodem 1400 SP 62 Kraków
Stefańczyk, Wojciech 1400 SP 12 Kraków
Przybylski, Jan 1200 SP 1 Elbląg
Seo, Ian 1400 SP 143 Warszawa
Rosikoń, Rafał 1400 SP 217 Warszawa
Mierzyńska, Blanka 1600 SP Włoszakowice
Kozicka, Zuzanna 1400 SP Staniątki
Milewska, Nikola 1250 SP 11 Suwałki
Piotrowska, Weronika (Pątnów) 1250 ZSS Pątnów
Oleksiuk, Anna 1000 SP Rogoźnica
Tomczak, Oliwia 1400 SP 11 Suwałki
Bartodziej, Bartosz 1800 SP 52 Warszawa
Iwanicki, Marcin 1600 SP 321 Warszawa
Iwanicki, Mateusz 1600 SP 321 Warszawa
Jasiulewicz, Dawid 1600 SP 5 Suwałki
Aniszewski-Banaś, Krzysztof 1000 SP 52 Warszawa
Lecyk, Piotr 1600 SP 71 Wrocław
Panufnik, Kaj 1400 SP 150 Warszawa
Skowron, Dawid 1800 SP 350 Warszawa
Tarłowski, Bartosz 1000 SP 1 Ostrowiec Świętokrzyski
Smoszna, Jakub 1200 SP Siercza
Sokołowski, Szymon 1000 SP 7 Łódż
Zieliński, Konrad 1000 SP 101 Kraków
Dudzińska, Weronika 1600 SP 1 Ostrów Wielkopolski
Giemza, Julia 1600 SP 1 Ostrowiec Świętokrzyski
Apolinarska, Martyna 1400 SP Włoszakowice
Dajnowicz, Adrianna 1400 SP 143 Warszawa
Omilian, Magdalena 1400 ZS Bakałarzewo
Kijko, Julia 1400 SP nr 2 Tomaszów Lubelski
Gromek, Paweł 1800 SP nr 2 Tomaszów Lubelski
Leski, Franciszek 1600 UKS Jedynka Bełchatów
Butkiewicz, Piotr 1800 SP 71 Wrocław
Drużdżel, Jan 1600 SP 321 Warszawa
Denysów, Damian 1600 SP 71 Wrocław
Kowalik, Piotr 1600 SP 92 Warszawa
Tadych, Olgierd 1800 SP Lusowo
Trześniowski, Marceli 1600 SP 123 Kraków
Pajerski, Kamil 1400 SP 12 Kraków
Pieczulis, Hubert 1800 SP 11 Suwałki
Trochimczuk, Szymon 1600 SP 1 Elbląg
Rasiński, Jan 1600 SP 1 Ostrowiec Świętokrzyski

==========================================

Publikujemy Komunikat III Igrzysk Szkolnych w Szachach – pierwszy krok do mistrzostwa, które odbędą się w dniach 22-29.10.2017 roku w WOSiT w Drzonkowie.
Listy uprawnionych uczestników zostaną opublikowane w czerwcu, po Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych (29-31 maja w Pokrzywnej) i Turnieju Finałowym projektu Edukacja przez Szachy w Szkole w Warszawie (2 czerwca br.).

Igrzyska_Szkolne_Drzonków_2017_komunikat

Zadanie dofinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci