Mistrzostwa Polski 2012

712

Mistrzostwa Polski 

Wyniki końcowe – Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach, Warszawa, 18-26.02.2012

1 IM Iweta Rajlich KSz Polonia Wrocław
2 WGM Joanna Majdan-Gajewska AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska
3 WGM Jolanta Zawadzka KSz Polonia Wrocław

Wyniki końcowe – Enea Mistrzostwa Polski w Szachach, Warszawa, 18-26.02.2012

1 GM Mateusz Bartel KSz Polonia Wrocław
2 GM Bartłomiej Macieja  KSz Polonia Warszawa
3 GM Kamil Mitoń  KSz HetMaN Szopienice Katowice

 


Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych  

Wyniki końcowe –  Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych, Bydgoszcz, 20.10.2012

1  Monika Soćko  KSz HetMaN Szopienice Katowice
2  Klaudia Kulon  AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska
3  Joanna Worek  MCKiS Jaworzno


Wyniki końcowe –   Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych, Bydgoszcz 20.10.2012

1  Bartosz Soćko  KSz HetMaN Szopienice Katowice
2  Maciej Klekowski  UKS Hetman Częstochowa
3  Grzegorz Gajewski  KSz Polonia Warszawa

Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10, Poronin 3-11.03.2012

Grupa dziewczyn

1  Joanna Święch   LKSz GCKiP Czarna
2  Honorata Kucharska  UKS przy SP 8 Chrzanów
3  Magdalena Harazińska  MKS Polonia Warszawa


Szczegółowe wyniki


Grupa chłopców

1  Jakub Kosakowski  MKSz-MDK Białystok
2  Paweł Teclaf  KKS Ormuzd Kartuzy
3  Radosław Psyk  KSz Piątka Skierniewice


Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18, Solina 17-24 marca 2012

Grupa dziewcząt do lat 18

1  Aleksandra Lach  UKS Czarny Koń Olkusz
2  Klaudia Wiśniowska  KSz Stilon Gorzów Wlkp.
3  Anna Iwanow  KSz Polonia Wrocław


Szczegółowe wyniki



Grupa chłopców do lat 18

1  Jan-Krzysztof Duda  MKS MOS Wieliczka
2  Kacper Drozdowski  UKS Rotmistrz Grudziądz
3  Marcin Krzyżanowski  MKS Polonia Warszawa


Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16, Solina 17-24 marca 2012

Grupa dziewcząt do lat 16

1  Urszula Grochocińska  KSz Polonia Wrocław
2  Monika Rykała  PTC Pabianice
3  Angelika Dziodzio  MKSz Rybnik


Szczegółowe wyniki



Grupa chłopców do lat 16

1  Aleksander Kaczmarek  KMKSz Victoria Kielce
2  Filip Cukrowski  UKS Rodło Opole
3  Szymon Kulaś  KSz Polonia Wrocław


Szczegółowe wyniki



Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych, Solina, 14-21.04.2012
Juniorki do lat 14

1  Marioła Woźniak   KKSz Kraków
2  Agnieszka Dmochowska  MUKS MDK Śródmieście Wrocław
3  Ewa Harazińska  MKS Polonia Warszawa


Szczegółowe wyniki



Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych, Solina, 14-21.04.2012
Juniorzy do lat 14

1  Radosław Gajek  UKS Rotmistrz Grudziądz
2  Piotr Śnihur  UKS Smecz Konin
3  Dawid Niekraś  UKS KSM Tęcza Kościan


Szczegółowe wyniki



Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych, Solina, 14-21.04.2012

Juniorki do lat 12

1  Julia Antolak  GKSz Solny Grzybowo
2  Oliwia Kiołbasa  LKS Augustovia Augustów
3  Agata Dwilewicz  KSz Polonia Wrocław


Szczegółowe wyniki



Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych, Solina, 14-21.04.2012
Juniorzy do lat 12

1  Kamil Kozioł  MKSz Rybnik
2  Igor Janik  KSz Zakrzewo-Start Elbląg
3  Kacper Grela  KSz Polonia Wrocław


Szczegółowe wyniki