Mistrzostwa Świata Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych Rodos 2022

2526

W dniach 30.04-04.05.2022 na Rodos odbędą się Mistrzostwa Świata Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych.

Polska reprezentowana była przez 34 zawodników.

Wyniki Blitza:
U18: 6. Michał Koziorowicz (5/9), 14. Tymon Czernek (4/9), 10. Michał Redzisz (5/9), 4. Tymon Ochędzan (6/9)
U16: 8. Jakub Chyży (5,5/9), 19. Mateusz Kusiak (4,5/9)
U14: 10. Jakub Seemann (5,5/9), 5. Flawian Krawczyk (6/9)
U12: 37. Witold Lechowski (3,5/9), 24. Tomasz Hartliński (4,5/9), 31. Filip Ochędzan (4,5/9), 35. Adam Mroczkowski (4/9)
U10: 12. Filip Pawlicz (5,5/9), 11. Bruno Przybyś (6/9), 19. Feliks Rutkowski (5/9), 14. Adam Gibała (5,0/9).

G18: 2. Lidia Czarnecka (7/9), 6. Monika Marcińczyk (5/9), 7. Justyna Łochina (5/9), 8. Zuzanna Łukasik (5/9),12. Oliwia Mirowska (4/9),  13. Marta Krzyżosiak (4/9), 16. Anna Krzyżosiak (3/9), 17. Martyna Jędrzejko (2,5/9),
G16: 2. Martyna Starosta (8/9), 6. Maria Siekańska (5/9)
G14: 1. Pola Seemann (6/7), 2. Zuzanna Gaszka (5/7), 4. Anna Kawa (4,5/7)
G12: 2. Wiktoria Śmietańska (8/9)
G10: 3. Kaja Rządkowska (5/7), 5. Karolina Gawerska (3,5/7)
G8: 6. Zuzanna Pawlicz (3/9).

Wyniki Polaków

Wyniki rapid:

U18: 8. Michał Koziorowicz (5/9), 7. Tymon Czernek (5,5/9), 10. Michał Redzisz (5/9), 11. Tymon Ochędzan (5/9)
U16: 1. Jakub Chyży (7,5/9), 25. Mateusz Kusiak (4/9)
U14: 8. Jakub Seemann (5,5/9), 10. Flawian Krawczyk (5,5/9)
U12: 17. Witold Lechowski (5/9), 20. Tomasz Hartliński (5/9), 18. Filip Ochędzan (5/9), 48. Adam Mroczkowski (3/9)
U10: 17. Filip Pawlicz (5/9), 23. Bruno Przybyś (4,5/9), 24. Feliks Rutkowski (4,5/9), 9. Adam Gibała (6/9)

G18: 2. Lidia Czarnecka (7/9), 4. Monika Marcińczyk (6/9), 6. Oliwia Mirowska (5,5/9), 9. Zuzanna Siekańska (4,5/9), 18. Marta Krzyżosiak (2/9), 11. Anna Krzyżosiak (4/9), 12. Zuzanna Łukasik (4/9), 13. Justyna Łochina (3,5/9), 15. Martyna Jędrzejko (3/9),
G16: 2. Maria Siekańska (7,5/9) 5. Martyna Starosta (5,5/9),
G14: 8. Zuzanna Gaszka (3,5/7), 7. Anna Kawa (4/7) , 5. Pola Seemann (4/7)
G12: 2. Wiktoria Śmietańska (8,5/9)
G10: 3. Kaja Rządkowska (6/7), 6. Karolina Gawerska (4/7)
G8: 7. Zuzanna Pawlicz (3,5/9)

wyniki Polaków
strona zawodów