Zawodnicy zagraniczni

W związku ze zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi przypominamy o konieczności wniesienia opłat za zawodników zagranicznych grających w rozgrywkach drużynowych lub wystąpienia o przyznanie prawa do reprezentowania klubu na czas nieokreślony przez zawodnika zagranicznego, w przypadku zawodników, za których opłata ta została wniesiona trzykrotnie.

W załączeniu dokumenty:

– Wniosek o potwierdzenie reprezentowania klubu w rozgrywkach drużynowych przez zawodnika zagranicznego na czas nieokreślony

– Certyfikat potwierdzający prawo do reprezentowania klubu w rozgrywkach drużynowych przez zawodnika zagranicznego

Zawodnicy zagraniczni, którzy mają certyfikat potwierdzający prawo reprezentowania klubów na czas nieokreślony:

1. David Navara – KSz HETMAN Katowice
2. Vlastimil Babula -KSz HETMAN Katowice
3. Eduardas Rozentalis – KSz Polonia Warszawa
4. Pavel Shkapenko – MLKS Nadnarwianka Pułtusk
5. Yuriy Kryvoruchko – KSz Stilon Gorzów Wlkp.
6. Andrei Maksimenko – ŻTMS „Baszta” Żnin
7. Imre Hera – UKS Rotmistrz w Grudziądzu
8. Oleg Kalinin – LKS „Pasjonat” Dankowice
9. Svitlana Cherednichenko – Klub Szachowy „SILESIA” Racibórz
10. Vladimir Talla – ASSZ Miedź Legnica
11. Vaidas Sakalauskas – LKS Chrobry Gniezno
12. Tatiana Krestianova-Tsepeleva – Impact Team Ostróda
13. Tereza Olsarova – Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice
14. Sigitas Kalvaitis – KS AZS Politechnika Wrocławska
15. Andrei Maksimenko jr – ŻTMS „Baszta” Żnin
16. Martina Mareckova – Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice
17. Alexander Areshchenko- KSz HETMAN Katowice
18. Dimitrios Mastrovasilis – KSz Polonia Wrocław
19. Pavel Simacek – KSz Miedź Legnica
20. Cyril Ponizil – UKS Hetman Częstochowa

Zawodnicy zagraniczni, mający certyfikat potwierdzający prawo do reprezentowania klubów w 2017 roku:

  1. Petro Golubko – MKS Sandencja Nowy Sącz
  2. Cyril Ponizil – UKS Hetman Częstochowa
  3. Magdalena Miturova – RPW Okucia Budowlane Łódź
  4. Robert Cvek – KSz Silesia Racibórz
  5. Yuri Vovk – Fundacja WKS Kopernik
  6. Constantin Lupulescu – Fundacja WKS Kopernik

Zawodnicy zagraniczni, mający certyfikat potwierdzający prawo do reprezentowania klubów w 2016 roku:

  1. Aloyzas Kveinys  – Zagłębie Dąbrowa Górnicza
  2. Tadeas Kriebel – KSz Miedź Legnica
  3. Petro Golubka – MKS Sandencja Nowy Sącz
  4. Cyril Ponizil – UKS Hetman Częstochowa
  5. Jakub Szotkowski – Wieża Pęgów
  6. Ihor Zadymov – ASS Lipno Stęszew
  7. Yuri Vovk – WKS Kopernik Wrocław
  8. Petr Cechura – Kudowianka Kudowa Zdrój
  9. Nazar Ustianovich – MUKS Olimpijczyk Chrzanów
  10. Atila Medeiros – KSz Lech WSUS Poznań

Zawodnicy zagraniczni, mający certyfikat potwierdzający prawo do reprezentowania klubów w 2015 roku:
1. Igor Kovalenko – UKS Rotmistrz Grudziądz
2. Oleg Zujev – ZMCh Polska YMCA Warszawa
3. Zbynek Hracek – LKS Chrobry Gniezno
4. Toms Kantans – WKS Kopernik Wrocław
5.  Igor Gazik – SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza
6. Cyril Ponizil – UKS Hetman Częstochowa

Zawodnicy zagraniczni, mający certyfikat potwierdzający prawo do reprezentowania klubów w 2014 roku:

1. Vojtech Zvardon – UKS Hetman Częstochowa
2. Jan Malik – MLKS Ostródzianka Ostróda

Zawodnicy zagraniczni, mający certyfikat potwierdzający prawo do reprezentowania klubów w 2013 roku:

1. Olexandr Prohorov – MKS Polonia Przemyśl
2. Alexander ARESHCHENKO – HetMaN Szopienice w Katowicach

Zawodnicy zagraniczni, mający certyfikat potwierdzający prawo do reprezentowania klubów w 2012 roku:

1. Jonathon Zaczek – UKSz Hetman Warszawa
2. Jean-Pierre le Roux – MLKS Ostródzianka Ostróda
3. Martina Mareckova – GKS Pniówek 74
4. Dimitrios Mastrovasilis – KSz Polonia Wrocław
5. Borys Dimitrijeski – ŻTMS Baszta Żnin
6. Andrei Maksimenko jr. – ŻTMS Baszta Żnin
7. Anna Muzychuk – KSz Polonia Warszawa
8. Elena Cherednichenko – Klub Szachowy Silesia Racibórz
9. Pavel Simacek – ASSz Miedź Legnica
10. Anna Zozulia – HetMaN Szopienice w Katowicach
11. Marta Michna – HetMaN Szopienice w Katowicach (zawodniczka wypożyczona)

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2017