Zawodnicy zagraniczni

W związku ze zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi przypominamy o konieczności wniesienia opłat za zawodników zagranicznych grających w rozgrywkach drużynowych lub wystąpienia o przyznanie prawa do reprezentowania klubu na czas nieokreślony przez zawodnika zagranicznego, w przypadku zawodników, za których opłata ta została wniesiona trzykrotnie.

W załączeniu dokumenty:

– Wniosek o potwierdzenie reprezentowania klubu w rozgrywkach drużynowych przez zawodnika zagranicznego na czas nieokreślony

– Certyfikat potwierdzający prawo do reprezentowania klubu w rozgrywkach drużynowych przez zawodnika zagranicznego

Zawodnicy zagraniczni, którzy mają certyfikat potwierdzający prawo reprezentowania klubów na czas nieokreślony:

1. David Navara – KSz HETMAN Katowice
2. Vlastimil Babula -KSz HETMAN Katowice
3. Eduardas Rozentalis – KSz Polonia Warszawa
4. Pavel Shkapenko – MLKS Nadnarwianka Pułtusk
5. Yuriy Kryvoruchko – KSz Stilon Gorzów Wlkp.
6. Andrei Maksimenko – ŻTMS „Baszta” Żnin
7. Imre Hera – UKS Rotmistrz w Grudziądzu
8. Oleg Kalinin – LKS „Pasjonat” Dankowice
9. Svitlana Cherednichenko – Klub Szachowy „SILESIA” Racibórz
10. Vladimir Talla – ASSZ Miedź Legnica
11. Vaidas Sakalauskas – LKS Chrobry Gniezno
12. Tatiana Krestianova-Tsepeleva – Impact Team Ostróda
13. Tereza Olsarova – Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice
14. Sigitas Kalvaitis – KS AZS Politechnika Wrocławska
15. Andrei Maksimenko jr – ŻTMS „Baszta” Żnin
16. Martina Mareckova – Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice
17. Alexander Areshchenko- KSz HETMAN Katowice
18. Dimitrios Mastrovasilis – KSz Polonia Wrocław
19. Pavel Simacek – KSz Miedź Legnica
20. Cyril Ponizil – UKS Hetman Częstochowa
21. Elena Zemlickova (Cherednichenko) – KSz Silesia Racibórz

Zawodnicy zagraniczni, mający certyfikat potwierdzający prawo do reprezentowania klubów w 2017 roku:

  1. Petro Golubko – MKS Sandencja Nowy Sącz
  2. Cyril Ponizil – UKS Hetman Częstochowa
  3. Magdalena Miturova – RPW Okucia Budowlane Łódź
  4. Robert Cvek – KSz Silesia Racibórz
  5. Yuri Vovk – Fundacja WKS Kopernik
  6. Constantin Lupulescu – Fundacja WKS Kopernik
  7. Tadeas Kriebel – KSz Miedź Legnica
  8. Vojtech Plat (Wieża Pęgów)
  9. Natasa Richterova (SSz GMINY PAWŁOWICE)
  10. Nikolai Aliavdin (Stowarzyszenie Akademia Szachowa Płock)
  11. Alexey Kislinsky (Stowarzyszenie Akademia Szachowa Płock)

Zawodnicy zagraniczni, mający certyfikat potwierdzający prawo do reprezentowania klubów w 2016 roku:

  1. Aloyzas Kveinys  – Zagłębie Dąbrowa Górnicza
  2. Tadeas Kriebel – KSz Miedź Legnica
  3. Petro Golubka – MKS Sandencja Nowy Sącz
  4. Cyril Ponizil – UKS Hetman Częstochowa
  5. Jakub Szotkowski – Wieża Pęgów
  6. Ihor Zadymov – ASS Lipno Stęszew
  7. Yuri Vovk – WKS Kopernik Wrocław
  8. Petr Cechura – Kudowianka Kudowa Zdrój
  9. Nazar Ustianovich – MUKS Olimpijczyk Chrzanów
  10. Atila Medeiros – KSz Lech WSUS Poznań

Zawodnicy zagraniczni, mający certyfikat potwierdzający prawo do reprezentowania klubów w 2015 roku:
1. Igor Kovalenko – UKS Rotmistrz Grudziądz
2. Oleg Zujev – ZMCh Polska YMCA Warszawa
3. Zbynek Hracek – LKS Chrobry Gniezno
4. Toms Kantans – WKS Kopernik Wrocław
5.  Igor Gazik – SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza
6. Cyril Ponizil – UKS Hetman Częstochowa

Zawodnicy zagraniczni, mający certyfikat potwierdzający prawo do reprezentowania klubów w 2014 roku:

1. Vojtech Zvardon – UKS Hetman Częstochowa
2. Jan Malik – MLKS Ostródzianka Ostróda

Zawodnicy zagraniczni, mający certyfikat potwierdzający prawo do reprezentowania klubów w 2013 roku:

1. Olexandr Prohorov – MKS Polonia Przemyśl
2. Alexander ARESHCHENKO – HetMaN Szopienice w Katowicach

Zawodnicy zagraniczni, mający certyfikat potwierdzający prawo do reprezentowania klubów w 2012 roku:

1. Jonathon Zaczek – UKSz Hetman Warszawa
2. Jean-Pierre le Roux – MLKS Ostródzianka Ostróda
3. Martina Mareckova – GKS Pniówek 74
4. Dimitrios Mastrovasilis – KSz Polonia Wrocław
5. Borys Dimitrijeski – ŻTMS Baszta Żnin
6. Andrei Maksimenko jr. – ŻTMS Baszta Żnin
7. Anna Muzychuk – KSz Polonia Warszawa
8. Elena Cherednichenko – Klub Szachowy Silesia Racibórz
9. Pavel Simacek – ASSz Miedź Legnica
10. Anna Zozulia – HetMaN Szopienice w Katowicach
11. Marta Michna – HetMaN Szopienice w Katowicach (zawodniczka wypożyczona)

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2017