Kolegium Sędziów

Skład Komisji

Przewodniczący:

IA Andrzej Irlik
Kontakt: airlik@poczta.onet.pl,
tel. 509 740890

Członkowie:

IA Agnieszka Brustman
Kontakt: abrustman@gmail.com,
tel. 664 303892
IA Zenon Chojnicki
Kontakt: zenonchojnicki@gmail.com,
tel. 608 299128
FA Maciej Cybulski
Kontakt: maciej.cybulski@op.pl,
tel. 889 539628
IA Andrzej Filipowicz
Kontakt: filipowicz38@gmail.com,
tel. 502 091726
FA Magdalena Judek
Kontakt: m.judek@gmail.com,
tel. 502 409794
IA Bogdan Obrochta
Kontakt: bogdan.obrochta@gmail.com,
tel. 601 420727
IA Aleksander Sokólski
Kontakt: asokolski@gmail.com,
tel. 883 976476

Komunikaty Komisji

Interpretacje nowych przepisów FIDE

Publikujemy interpretacje nowych przepisów FIDE, przygotowane przez Kolegium Sędziów PZSzach - wersja PDF   Dear friends, On 14 of June 2017 an online Conference was organized...