Idą święta …

320

Drodzy szachiści i kibice szachów,

z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę nam wszystkim dużo zdrowia, radości oraz pomyślności. Spędźmy ten najpiękniejszy czas w roku w dobrej, serdecznej atmosferze w gronie rodziny i przyjaciół.

Życzę całemu środowisku w nadchodzącym 2018 roku sukcesów zawodowych, sportowych oraz w życiu prywatnym. Abyśmy w tym roku spotkali jak najwięcej momentów, w których na twarzach zagości radość i szczęście i aby jak najwięcej marzeń i postanowień się spełniło.

Serdecznie dziękuję za wszystko, co dla naszej społeczności szachowej zrobiliście. To był rok, który przyniósł na wielkie sukcesy. Radek Wojtaszek wygrał swój pierwszy superturniej, reprezentacja Polski zdobyła brąz w swoim debiucie na Mistrzostwach Świata, seniorzy i juniorzy świetnie wypadali w rozgrywkach drużynowych i indywidualnych, wreszcie doczekaliśmy się drugiego Polaka – Jana-Krzysztofa Dudy – w grupie tzw. „superarcymistrzów”. Masowo graliśmy w szachy oraz sędziowaliśmy i organizowaliśmy świetne turnieje krajowe i międzynarodowe.

Za to wszystko jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję, że Święta i Nowy Rok upłyną nam w spokoju, ciepłej, radosnej i serdecznej atmosferze.

W imieniu swoim, Zarządu oraz Biura PZszach,

Adam Dzwonkowski

Prezes Polskiego Związku Szachowego