Konkurs Ofert 2017, II półrocze – końcowe wyniki

585

W dniu 08.12.2016 roku w siedzibie PZSzach przy Al. Jerozolimskich 49 zebrała się Komisja Ofertowa, która oceniła oferty, które napłynęły na II półrocze 2017 roku.

Komisja obradowała w składzie:

Piotr Murdzia – przewodniczący
Michał Bartel – sekretarz
Anna Harazińska – członek Komisji.

Na 3 imprezy wpłynęło tylko po jednej ofercie:

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich – Łódzki Związek Szachowy, Zgierz, Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych – Akademia Mistrzostwa Sportowego Marcin Tazbir, Piotrków Trybunalski
DMP: II Liga Juniorów – UKS Pałac Młodzieży Katowice, Szczyrk

Komisja sprawdziła oferty pod kątem formalnym i pozytywnie zaopiniowała oferty. Łódzki Związek Szachowy spłacił należności względem PZSzach (zaległości poprzedniej kadencji) i nie ma przeciwwskazań do przyznania imprezy.

Zarząd PZSzach przyznał prawo organizacji w/w imprez.

Jednocześnie Zarząd przegłosował zmiany w kalendarzu PZSzach i Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich odbędą się 8 stycznia, a Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 12-13 sierpnia.

Na DMP: II Ligę wpłynęły 3 oferty. Wszystkie oferty są na wysokim poziomie merytorycznym i zapewniają organizację imprezy na wysokim poziome. Oferta Stilonu jest bardzo korzystna cenowo, dużo tańsza od pozostałych ofert. Bez dodatkowych punktów minimalnie najwięcej punktów otrzymał UKS 21 Podlesie. Po dodatkowych punktach – Stilon, który zaoferował transmisję ze wszystkich szachownic i otrzymał największą ilość dodatkowych punktów.

dmp-ii-liga-ko-2017

Zarząd PZSzach przyznał prawo organizacji Stilonowi Gorzów, który otrzymał największą ilość punktów.

Drogą elektroniczną Zarząd PZSzach przyznał prawo organizacji poniższych imprez:

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych – Dolnośląski Związek Szachowy (Wrocław – Hala Stulecia) – jedyna oferta.
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów – Pomorski Związek Szachowy (VIS Jastrzębia Góra)
Ekstraliga i I Liga Juniorów – MKSz Rybnik (Orle Gniazdo Szczyrk)