Mistrzostwa Polski 2016

3552
Indywidualne Mistrzostwa Polski 
Poznań, 30 marca – 07 kwietnia 2016
budimex_princ_pos_cmyk

 

Wyniki końcowe – Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

1  Monika Soćko KSz Hetman Katowice
2 Jolanta Zawadzka KSz Polonia Wrocław
3  Iweta Rajlich KSz Polonia Wrocław

LottoWyniki końcowe – Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach

1 Radosław Wojtaszek MTS Kwidzyn
2 Kacper Piorun KSz Stilon Gorzów Wielkopolski
3 Mateusz Bartel KSz Polonia Wrocław

Sygnity logo 2011

Sygnity Ekstraliga – Drużynowe Mistrzostwa Polski

1  KSz Hetman Katowice
2  KSz Stilon Gorzów Wielkopolski
3 KSz Polonia Wrocław

Pełne Wyniki


Akademickie Mistrzostwa Polski
Hucisko, 15-17.01.2016

Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet

1 Szczepkowska-Horowska Karina  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
2 Kulon Klaudia  Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
3 Bartel Marta Uniwersytet Warszawski

Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn

1 Klekowski Maciej AGH Kraków
2 Tomczak Jacek Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
3 Dragun, Kamil Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

   Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 6 Grupa Dziewcząt

1 Wiktoria Śmietańska  KSz Polonia Wrocław
2 Zofia Kicińska MUKS Stoczek 45 Białystok
3 Monika Borowik  Lublin

   Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 6 Grupa Chłopców

1  Filip Pawicki KSz Polonia Wrocław
2 Wiktor Zmarzły  UKS G4 Tarnowskie Góry
3 Paweł Sowiński  UKS SP 1 Brzozów

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 grupa dziewcząt

1 Gabriela Pałejko  KSzJuvena Hańcza Suwałki
2 Zuzanna Gaszka MKSz Rybnik
3 Anna Kicińska KS Entropia Warszawa
Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 7 grupa chłopców
1 Kamil Warchoł  Akademia Szachowa Gliwice
2 Mateusz Macura SSz Olimpia Goleszów
3 Bartosz Bartodziej KSz Polonia Warszawa

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 8 Grupa dziewcząt
1 Śmietańska Wiktoria  KSz Polonia Wrocław
2 Pastuszka Aleksandra  KS AZS Wratislavia
3 Szczotka Klara  MUKS Stoczek 45 Białystok

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 8 Grupa chłopców

1 Borowik Wojciech  Szkoła Podstawowa nr 32 w Lublinie
2 Wielgus Wojciech  Akademia Szachowa Gliwice
3 Baszczyński Gabriel KSz ORŁY Pleszew
 Pełne Wyniki


Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10 
Grupa dziewcząt

1 Pawicka Magdalena KSz Polonia Wrocław
2 Starosta Martyna UKS Ognisko Rydułtowy
3 Rejniak Zuzanna Szachowy Uniwersytet Warszawa

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10 Grupa chłopców

1 Fiszer Bartosz UKS SP 321 Warszawa-Bemowo
2 Bancarewicz Aleks MDK Białystok
3 Chyży Jakub KSz Stilon Gorzów Wielkopolski


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych 
Grupa dziewcząt do lat 12

1 Wikar Martyna  UKS Hetman Koronny Trzebinia
2 Hertlein Irena  ChTS Chorzów
3 Marcińczyk Monika  KSz Maraton Łomża

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa chłopców do lat 12

1 Ogłaza Oskar  UKS Rodło Opole
2 Czopor Maciej  KSz Polonia Wrocław
3 Grzesik Gracjan  AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa dziewcząt do lat 14

1 ŚwięchJoanna  LKSz GCKiP Czarna
2 WaszczukPatrycja  TS Wisła Kraków
3 HarazińskaMagdalena  KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Grupa chłopców do lat 14

1 Teclaf Paweł  KKS Ormuzd Kartuzy
2 Pułtorak Jan  UKS Rodło Opole
3 Nowak Mikołaj  UKS Smecz Konin


Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16. 
Grupa dziewcząt

Szklarska Poręba 13-20.03.2016

1 Frej Zofia MUKS MDK Śródmieście Wrocław 
2 Cieślak Wiktoria MKSz Rybnik 
3 Kindler Karolina UKS Korona Gdańsk 

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16.  Grupa chłopców

1 Igor Janik WZMSzach – Elbląg 
2 Kami Kozioł MKSz Rybnik
3 Garbowski Jakub MCKiS Jaworzno


Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 
Grupa dziewcząt

Szklarska Poręba 13-20.03.2016

1 Woźniak Mariola KSz Polonia Wrocław 
2 Dmochowska Agnieszka  MUKS MDK Śródmieście Wrocław 
3 Śliwicka Alicja  UKS OPP Toruń 

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 Grupa chłopców

1 Jarmuła Łukasz KSz Hetman Katowice
2 Gajek Radosław UKS Rotmistrz Grudziądz
3 Karwowski Kacper GKSz Solny Grzybowo