Mistrzostwa Polski 2014

609

Indywidualne Mistrzostwa Polski 
Warszawa, 25 marca – 2 kwietnia 2014

Wyniki końcowe – Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

1  Monika Soćko  KSz HetMaN Katowice
2  Jolanta Zawadzka  KSz Polonia Wrocław
3  Klaudia Kulon

Wyniki końcowe – Enea Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach

1  Bartosz Soćko  KSz HETMAN Katowice
2  Grzegorz Gajewski  KSz HETMAN Katowice
3  Mateusz Bartel  KSz Polonia Wrocław

Sygnity Ekstraliga – Drużynowe Mistrzostwa Polski

1 KSz Polonia Votum Wrocław
2 WASKO Hetman Katowice
3 Akademia Szachowa Future Processing Gliwice

Akademickie Mistrzostwa Polski
Katowice, 17-19 stycznia 2014 

Przejdź do wyników drużynowych.

Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet

1  Marta Przeździecka  Uniwersytet Warszawski
2  Joanna Majdan-Gajewska  Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
3  Anna Warakomska  Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn

1  Grzegorz Gajewski  Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
2  Arkadiusz Leniart  Uniwersytet Warszawski
3  Mateusz Kołosowski  Uniwersytet Wrocławski

   Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 6

Grupa Dziewcząt

1 Julia Dallemura MUKS Stoczek 45 Białystok
2 Matuszewska, Kinga ŁKS „Szach-Centrum” Łódź
3 Dudzińska, Weronika OTSz Ostrów Wielkopolski

Grupa Chłopców

1 Murawski, Miłosz Wiatrak Bydgoszcz
2 Wolak, Maciej KKSz Kraków
3 Borowik, Wojciech Lublin


Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 8

Grupa dziewcząt

1 Gaj, Magdalena LKSz GCKiP Czarna
2 Starosta Martyna UKS Ognisko Rydułtowy
3 Zabrzańska, Weronika UKS Hetman Koronny Trzebinia

Grupa chłopców

1 Wojdak, Jan Raszyn Poznań
2 Chyży, Jakub KSz Stilon Gorzów Wlkp.
3 Fiszer, Bartosz UKS SP 321 Warszawa


Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10

Grupa dziewcząt

1 Marcińczyk, Monika KSz Maraton Łomża
2 Wikar, Martyna UKS Hetman Koronny Trzebinia
3 Adamczyk, Zuzanna UKS Pionier Jastrzębie Zdrój

Grupa chłopców

1 Czopor, Maciej LKS Parnas Stara Wieś
2 Czernek, Tymon UKS Czternastka Warszawa
3 Koszewski, Daniel AKS Mikołów


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych


Grupa dziewcząt do lat 12

1 Kucharska, Honorata UKS Sp 8 Chrzanów
2 Mościcka, Pola KS Laura Chylice
3 Święch, Joanna LKSz GCKiP Czarna

Grupa chłopców do lat 12

1 Teclaf, Paweł KKS Ormuzd Kartuzy
2 Psyk, Radosław Piątka Skierniewice
3 Nowak, Mikołaj Polan Poznań

Grupa dziewcząt do lat 14

1 Antolak, Julia GKSz Solny Grzybowo
2 Parol, Pola MTSz Mińsk Mazowiecki
3 Daliga, Anita UKS TRzydziestka Olsztyn

Grupa chłopców do lat 14

1 Janik, Igor KKSz Start Elbląg
2 Walter, Szymon UKS 21 Podlesie
3 Klepek, Witold PSSz Pszczyna


Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16

Grupa dziewcząt

1 Dadełło, Aleksandra KSz Polonia Wrocław
2 Harazińska, Ewa KMKSz Victoria Kielce
3 Posuniak, Weronika KMKSz Victoria Kielce

Grupa chłopców

1 Gajek, Radosław UKS Rotmistrz Grudziądz
2 Jarmuła, Łukasz KSz Hetman Katowice
3 Piotrowski, Przemysław KSz Polonia Wrocław

 



Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18

Grupa dziewcząt

1 Dziodzio, Angelika MKSz Rybnik
2 Maruszczak, Joanna KSz Stilon Gorzów Wlkp.
3 Góra, Antonina UKS Gim Dwójka Tomaszów Lubelski

Grupa chłopców

1 Nasuta, Grzegorz MUKS Stoczek 45 Białystok
2 Nowicki, Bartosz KSz Polonia Warszawa
3 Cukrowski, Filip UKS Rodło Opole