Mistrzostwa Polski 2013

1590

Akademickie Mistrzostwa Polski
Katowice, 11-12 stycznia 2013 

Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet

1  Marta Przeździecka  Uniwersytet Warszawski
2  Joanna Majdan-Gajewska  Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
3  Anna Warakomska  Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn

1  Grzegorz Gajewski  Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
2  Arkadiusz Leniart  Uniwersytet Warszawski
3  Mateusz Kołosowski  Uniwersytet Wrocławski

Indywidualne Mistrzostwa Polski 
Chorzów, 13-21 kwietnia 2013

Wyniki końcowe – Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

1  Monika Soćko  KSz HetMaN Katowice
2  Jolanta Zawadzka  KSz Polonia Wrocław
3  Karina Szczepkowska-Horowska  MKSz Rybnik

Wyniki końcowe – Enea Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach

1  Bartosz Soćko  KSz HETMAN Katowice
2  Grzegorz Gajewski  KSz HETMAN Katowice
3  Mateusz Bartel  KSz Polonia Wrocław

Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych
Bydgoszcz, 8-9 czerwca 2013

Wyniki końcowe –  Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych

1  Monika Soćko  KSz HETMAN Katowice
2  Joanna Worek  MCKiS Jaworzno
3  Klaudia Kulon  AZS Poznań

Wyniki końcowe –   Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych

1  Kacper Piorun  KSz Stilon Gorzów Wlkp.
2  Krzysztof Bulski  KSz HETMAN Katowice
3  Mirosław Grabarczyk   ŻTMS Baszta Żnin


Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10
Szczyrk, 4-11 marca 2013

Grupa dziewczyn

1  Magdalena Harazińska  KMKSz Victoria Kielce
2  Zofia Szulc  UMKSz Jaćwież Suwałki
3  Aleksandra Czarnecka  UKS SP3 w Bogatyni


Szczegółowe wyniki



Grupa chłopców

1  Paweł Teclaf  KKS Ormuzd Kartuzy
2  Krzysztof Szczurek  UKS przy SP 8 Chrzanów
3  Jakub Suder  MLKSz Myślenice

Szczegółowe wyniki


Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18
Szczyrk, 17-24 marca 2013

Grupa dziewcząt do lat 18

1  Maria Leks  KSz Polonia Warszawa
2  Magdalena Mucha  UKS Hetman Koronny Trzebinia
3  Klaudia Wiśniowska  KSz Stilon Gorzów Wlkp.


Szczegółowe wyniki



Grupa chłopców do lat 18

1  Łukasz Licznerski   BKS Chemik Bydgoszcz
2  Grzegorz Nasuta  MUKS Stoczek 45 Białystok
3  Jan Musiałkiewicz  UMKS Na Pięterku Poznań

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16
Szczyrk, 17-24 marca 2013

Grupa dziewcząt do lat 16

1  Harazińska Ewa   KMKSz Victoria Kielce
2  Woźniak Mariola  UKS Hetman Koronny Trzebinia
3  Kiołbasa Oliwia  MUKS Stoczek 45 Białystok

Szczegółowe wyniki


Grupa chłopców do lat 16

1 Jarmuła Łukasz KSz Polonia Warszawa
2 Śnihur Piotr  UKS Smecz Konin
3  Eggink Ryszard  UKS Łady Raszyn

Szczegółowe wyniki



Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych
Zamek Książ, 10-18 kwietnia 2012

Juniorki do lat 14

1  Marczuk Anna  KKSz Kraków
2  Dmochowska Agnieszka  MUKS MDK Śródmieście Wrocław
3  Antolak Julia GKSz Solny Grzybowo

Szczegółowe wyniki


Juniorzy do lat 14

1  Tomczak Mikołaj MMKS Wieniawa Leszno
2  Janik Igor KSz Zakrzewo-Start Elbląg
3  Grela Kacper KSz Polonia Wrocław

Szczegółowe wyniki


Juniorki do lat 12

1  Kucharska Honorata UKS SP8 Chrzanów
2  Śliwicka Alicja UKS OPP Toruń
3  Kaczmarska Joanna MKS MDK Otwock

Szczegółowe wyniki


Juniorzy do lat 12

1  Gumularz Szymon TS Wisła Kraków
2  Łukasiewicz Krzysztof UKS SP3 Bogatynia
3  Psyk Radosław KSz Piątka Skierniewice

Szczegółowe wyniki