Mistrzostwa Polski 2011

1178

Mistrzostwa Polski Seniorów

Wyniki końcowe – Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach, Warszawa, 12-20.02.2011

1 WGM Jolanta Zawadzka KSz Polonia Wrocław
2 GM Monika Soćko KSz HetMaN Szopienice Katowice
3 Karina Szczepkowska-Horowska MKSz Rybnik

Wyniki końcowe – Enea Mistrzostwa Polski w Szachach, Warszawa, 12-20.02.2011 

1 GM Mateusz Bartel KSz Polonia Wrocław
2 GM Paweł Jaracz ŻTMS Baszta Żnin
3 GM Radosław Wojtaszek MTS Kwidzyn

 


Indywidualne Mistrzowie Polski w Szachach Błyskawicznych, 28-29.05.2011, Katowice

1 GM Bartosz Soćko KSz HetMaN Szopienice Katowice
2 GM Dariusz Świercz KSz Polonia Wrocław
3 GM Paweł Jaracz ŻTMS Baszta Żnin

pełne wyniki

Indywidualne Mistrzowie Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych, 28-29.05.2011, Katowice

1 GM Joanna Majdan-Gajewska AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska
2 GM Marta Michna KSz HetMaN Szopienice Katowice
3 WIM Agnieszka Matras-Clement MKSz Rybnik

pełne wyniki


Mistrzostwa Polski Juniorów

Dziewczyny do lat 18, Murzasichle, 5-12.03 

1 Monika Głuszko
 MKS Polonia Warszawa
2 Katarzyna Adamowicz
 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin
3 Joanna Byrka
 KMKSz Victoria Kielce


Szczegółowe wyniki



Dziewczyny do lat 16, Murzasichle, 5-12.03

1 Anna Iwanow
 KSz Polonia Wrocław
2 Maria Leks
 MKS Polonia Warszawa
3 Klaudia Wiśniowska
 KSz Stilon Gorzów Wlkp.

Szczegółowe wyniki



Chłopcy do lat 18, Murzasichle, 5-12.03
 

1 Paweł Weichhold  AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin
2 Marcel Kanarek  AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin
3 Oskar Wieczorek
 KSz Polonia Wrocław

Szczegółowe wyniki


Chłopcy do lat 16, Murzasichle, 5-12.03 

1 Kacper Drozdowski
 PKS Wiatrak Bydgoszcz
2 Jan Musiałkiewicz
 UMKS Na Pięterku Poznań
3 Mirosław Lewicki
 UKS przy SP 8 Chrzanów

Szczegółowe wyniki


Dziewczyny do lat 12, Mielno, 19-26.03.2011 

1 Veronika Gazikova
KSz Silesia Racibórz
2 Martyna Konopacka
MKSz Rybnik
3 Oliwia Kiobasa
LKS Augustovia Augustów


Szczegółowe wyniki


Chłopcy do lat 12, Mielno, 19-26.03.2011 

1 Mikołaj Winiarski  UKS Szachylice Chylice
2 Juliusz Pham
SKF Korsarz Gdynia
3 Michał Wiśniewski PUKS Rodło Opole

Szczegółowe wyniki


Puchar Polski Juniorów do lat 10

Grupa dziewczyn, Mielno, 19-26.03.2011

1 Zofia Frej
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
2 Alicja Śliwicka
UKS OPP Toruń
3 Agata Dwilewicz
KSz Polonia Wrocław


Szczegółowe wyniki
Grupa chłopców, Mielno, 19-26.03.2011 

1 Igor Syzmanowski
UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański
2 Radosław Psyk
KSz Piątka Skierniewice
3 Igor Kowalski
MKS Polonia Warszawa

Szczegółowe wyniki
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 14 w ramach XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Suwałki, 14-21.04.2011

Grupa dziewczyn, Suwałki, 14-21.04.2011

1  Kinga Pastuszko  Polonia Trade Trans Warszawa
2  Katarzyna Murawko  KSz. Javena Hańcza Suwałki
3  Kamila Jaśkiewicz  KSz. Javena Hańcza Suwałki


Szczegółowe wyniki


Grupa chłopców, Suwałki, 14-21.04.2011

1 Radosław Gajek UKS Rotmistrz Grudziądz
2 Jakub Koitka KSz Stilon Gorzów Wlkp.
3 Komil Khamidov KSz Polonia Wrocław

Szczegółowe wyniki


Mistrzostwa Polski Przedszkolaków, Sielpia, 26-27.04.2011

Grupa dziewczyn, Sielpia, 26-27.04.2011
 

1 Zuzanna Adamczyk UKS Pionier Jastrzębie Zdrój
2 Mucha, Marta UKS przy SP 8 Chrzanów
3 Monika Marcińczyk UKS ŻAK Łomża


Szzczegółowe wyniki


Grupa chłopców, Sielpia, 26-27.04.2011

1 Oskar Ogłaza PUKS Rodło Opole
2 Jakub Suder MLKSz Myślenice
3 Jan Dyląg UKS Czarny Koń Olkusz

Szczegółowe wyniki


Puchar Polski do lat 8, Sielpia, 27-30.04.2011

Grupa dziewczyn

1 Magdalena Harazińska MKS Polonia Warszawa
2 Marta Tomczak MMKS Wieniawa Leszno
3 Aleksandra Hryń Akademia Szachowa Gliwice

Szczegółowe wyniki



Grupa chłopców

1 Paweł Teclaf KKS Ormuzd Kartuzy
2 Krzysztof Szczurek TS Wisła Kraków
3 Adam Kopaczewski KSz Torfarm-64 Toruń


Szczegółowe wyniki