Certyfikaty FIDE do odbioru

907

Poniżej znajduje się lista osób, którym FIDE przyznało nowy szachowy tytuł.
Osoby, które do tej pory nie otrzymały certyfikatu i odznaki proszone są o skontaktowanie się z biurem PZSzach i ustalenie sposobu ich przekazania.

 
 

Lp Nazwisko Tytuł/rok Status
01 Piesik Piotr FM – 2016 do odbioru
02 Niekras Dawid FM – 2016 do odbioru
03 Ngujen Piotr IM – 2016 do odbioru
04 Sabuk Piotr IM – 2016 do odbioru
05 Turlej Łukasz IO – 2016 do odbioru
06 Kiołbasa Oliwia WIM – 2016 do odbioru
07 Cukrowski Filip FM – 2016 do odbioru
08 Janik Igor FM – 2016 do odbioru
09 Polok Kacper FM – 2016 do odbioru
10 Nasuta Grzegorz IM – 2016 do odbioru

 

Lp Nazwisko Tytuł/rok Status
23  Sroczyński Maciej  FM – 2015  do odbioru
22  Pułtorak Jan  FM – 2015  do odbioru
21  Antolak Julia  WFM – 2015  do odbioru
20  Fiszer Bartosz  CM – 2015 przekazane
19  Hurnik Zbigniew  CM – 2015 przekazane
18  Woźniak Mariola  WIM – 2015 przekazane

 

Lp Nazwisko Tytuł / rok Status
17 Jarmuła Łukasz IM – 2015 przekazane
16 Krzyżanowski Wojciech FA – 2015 przekazane
15 Kucza Karol FM – 2015 do odbioru
14 Karpus Michał FM – 2015 do odbioru
13 Grela Kacper FM – 2015 do odbioru
12 Tomczak Mikołaj FM – 2015 do odbioru
11 Dobosz Henryk FT – 2015 do odbioru
10 Warakomska Anna WIM – 2015 przekazane
9 Lach Aleksandra WIM – 2015 przekazane
8 Klekowski Maciej IM – 2015 przekazane
7 Stachańczyk Jacek IM – 2015 przekazane
6 Szostko Jakub FM – 2015 przekazane
5 Musiałkiewicz Paweł FM – 2015 przekazane
4 Stopa Jacek GM – 2015 do odbioru
3 Bebel Arkadiusz FM – 2015 przekazane
2 Kaczmarek Aleksander FM – 2015 przekazane
1 Chlost Marlena WIM – 2015 do odbioru

 

L.P. IMIĘ NAZWISKO WYRÓŻNIENIE STATUS
1 Magdalena  Polkowska-Mąka  FA – 2014 do odbioru
2 Maciej  Cybulski  FA – 2014 przekazane
3 Waldemar  Kozłowski  FM – 2014 do odbioru
4 Paweł Teclaf CM – 2014 do odbioru
5 Laura  Czernikowska  WCM – 2014 przekazane
6 Łukasz  Jarmuła  FM – 2014 przekazane
7 Ewa  Harazińska  WFM – 2014 przekazane
8  Paweł  Weichhold  IM – 2014  do odbioru
9  Michał  Obruśnik  FM – 2014 przekazane
10  Zbigniew Wieczorek FM – 2014 przekazane
11  Mateusz Dubiński CM – 2014 do odbioru
12  Michał Bartel DI – 2014 przekazane
13  Kamil Mitoń DI – 2014 do odbioru
14  Zbigniew Pilimon NI – 2014 do odbioru
15  Tomasz Kozłowski NI – 2014 do odbioru
16  Zbigniew Wieczorek FM – 2014 przekazane
17  Marek Matlak FST – 2014 przekazane
18  Kulon  Klaudia  WGM – 2014 przekazane
19  Pakleza  Zbigniew  GM – 2014 do odbioru
20  Brozek  Lukasz  IA – 2014 przekazane
21  Gajek  Radoslaw  IM – 2014 przekazane
22  Krzyzanowski  Marcin  IM – 2014  do odbioru
23  Walenciak  Katarzyna  FA – 2014 przekazane
24  Kempinski  Tomasz  FM – 2014 przekazane
25  Plichta  Kamil  FM – 2014 przekazane
26  Piwowarczyk  Piotr  FM – 2014  do odbioru

Certyfikaty do odbioru z poprzednich lat

1 Oskar Wieczorek IM – 2013 do odbioru
2 Klaudia Wiśniowska WFM – 2013 przekazane
3 Kamil Dragun GM – 2013 przekazane